Košile a trika v prodloužené délce

Vložit odpověď

13.8.13 10:53

Dobrý den,
máte nějaké tipy na obchody, kde se dají sehnat dámské košile, halenky a trika na hodně útlou postavu v prodloužené délce? Mám velmi dlouhý a útlý trup a u většiny svršků mám tentýž problém, jsou mi příliš krátké. Nemohu si cokoliv zakasat do kalhot, protože mi to hned vyleze. Většina triček, i když už vypadají vcelku použitelně, tak po pár vyprání se zkrátí a hrozně rozšíří. Mám pocit, že mi nic nesedí. To samé mám s vypasovaným sáčkem či blejzrem. Pokud seženu velikost, která na mě neplandá, tak mi je to krátké a takové to rozšíření, které má sedět na bokách mi začíná někde na žebrech a sako končí cca 20cm nad skutečným pasem. Totéž dělají projmuté košile. Zkusila jsem přes net koupit košilové body, bohužel mi bylo tak krátké, že jsem ani nedopla patentky. Toto vše doplňuje poměrně široký zadek, který se tedy s takovým svrškem opticky vyskytuje zhruba tak metr pod pasem…Proběhla jsem spoustu obchodů v čr, ale nikde mi neporadili. Přes net se mi objednávat nechce, protože s takovou specifickou postavou si to musím napřed zkusit. Předem dík za veškeré tipy.

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Dobrý den, zkuste s.Oliver. Byla jsem tam o víkendu na výprodeje a většina triček, halenek, nátělníků…mi přišla strašně dlouhá. Při výšce 168 cm jsem vše měla skoro do půli stehen.
Držím palce.

AngelikaMull +1609/-140

13.8.13 11:11

 

Včera jsem byla v Reserved, mají výprodeje za zajímavé ceny a trička, košile a halenky tam byly v délce, která by Vám mohla vyhovovat.

Okavango +1908/-237

13.8.13 15:00

 

Zkuste se podívat v „britských“ značkách (Marks&Spencer, Next, Debenhams atp.). Kromě petite kolekce mívají i prodloužené a zúžené. Kdybyste měla možnost podívat se do Londýna, garantuju vám, že se vrátíte s kuframa padnoucího oblečení. (hovořím z vlastní zkušenosti, manžel má 2× prodlouženou délku rukávů a zároveň potřebuje zúžené střihy, v Praze nadlidský výkon).

Martishka +903/-68

13.8.13 15:53

solei +591/-550

13.8.13 14:44

 

Prodloužená trika nakupuju ve vero modě, kamarádky se mi smějí, že jsou dlouhatánské, ale mně vyhovují (mají i kolekci v klasické délce). Kromě toho je to jediný obchod, kde jsem sehnala prodloužené krásně projmuté sako, už ho mám ve dvou barvách.

madline +877/-230

17.8.13 08:17

 

Esprit, S.Oliver, Next :)

Ichy +596/-95

19.8.13 22:28

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek