Kotníkové boty a vhodné kalhoty

Vložit odpověď
Nomeolvides

3.9.18 14:24

Dobrý den, možná si budete myslet, že jsem neznalý blázen, ale stejně se zeptám ;)
Jak nosíte kotníkové boty s nižším podpatkem (nebo polokozačky) s kalhotami? Respektive, co děláte s nohavicí? Dáváte přes boty, do nich nebo kalhoty ohrnete nad botu? Na internetu je obrázků spousta, ale já stejně nevím, co by na mně vypadalo nejlépe.

Jsem tlustší, ale relativně stejnoměrné postavy (oblečení vel. 46 cca), výška 175 cm a máma mě vždycky nutila dávat nohavici přes. Jenže se mi to nelíbí (přijde mi, že mi kouká jen ten spodek jako od gumovek třeba) a navíc všechny boty pak vypadají stejně. Samozřejmě, že záleží i na konkrétní botě a její šířce a případně podpatku. (Podpatek zvládám do 4 cm.)

Máte nějaké rady? Díky ;)

 

Kalhoty přes boty nedávám, pokud tedy nemám na sobě ty, které jsou široké samy o sobě a nasoukat do bot by opravdu nesly. Ke kotnikovym botam mám buď kalhoty jak psala @misionářka lehce nad kotnik, pak to tedy řešit nemusím, nebo nohavice ohrnuji, do bot je nedávám, z praktickych důvodu, když se posadim, vyhrnou se a nevypadá to pěkně. Nicméně nejlepší bude, když si stoupnete před zrcadlo a prostě to vyzkoušíte, co se vám bude líbit a v které verzi se budete cítit dobře.

Nomeolvides: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Janha +30/-3

5.9.18 21:35

 

Mám jedny černé lakované s ultra vysokým podpatkem. Nosím je k černým „Roma rise“ kalhotám, tedy délka lehce nad kotník. Pro jistotu s černými tenkými podmolenkami.

misionářka +3076/-1173

3.9.18 16:25

 

Málokdy nosím kalhoty, ale nosím je přes. Pravda je, že mi nesedí slim kalhoty, spíš rovné, či boot-cut, takže rolovat to do bot je pro mě docela mimo. :) Ale radši sukně.

zelwice +270/-214

5.9.18 20:33

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek