Krajkové šaty. Jaké boty?

Ofélia

12.08.14 08:35

Dobrý deň, na synovu Stužkovú som si kúpila čierne krajkové šaty, po akých som vždy túžila. Neviem však, aké topánky a kabulku k nim - farba, štýl… Poradíte?


Reklama

 

Úplně obyčejné lodičky bez zdobení (výška podpatku je jen na vás, v čem umíte chodit) a k tomu jednoduché hladké psaníčko-obálku opět bez zdobení.
A barva??? K černým šatům úplně jakákoli, co máte ráda a co seženete - stříbrná, zlatá, fialová, modrá, zelená, červená, žlutá…

Ladie +2064/-351

12.08.14 15:10

 

Co je špatné na podobných botách, jako má modelka? S kabelkou neporadím, v tom se nevyznám.

stricc +151940/-11966

12.08.14 13:15

 

Ja by som navrhovala lodicky farby nude, po nasom: telove. A aby sa zabranilo upornemu ladeniu, tak kabelku napr. tmavsiu tyrkysovu a v tej istej farbe nejaky detail/doplnok (naramok, nausnice,..).

Monet +82/-21

22.08.14 23:53

 

Můžete si vzít jakékoliv jednoduché společenské lodičky. Zvolte barvu, která myslíte, že vám nejvíc sluší, cítíte se v ní skvěle a máte ji ráda. Můžete si vzít i nude, i když to vás asi napadlo, protože je tu obecně hodně doporučovaná. Vyhnula bych se akorát botám s aplikací krajek, vzorovaným a nejspíš i těm potaženým nejlacinějším saténem - krajka se s krajkou většinou tluče a se saténovým leskem také obvykle nevypadá úplně dobře. Hlídala bych i intenzitu barev - je to možná jen můj dojem, ale jedovaté barvy, co vypalují oči, mi ke krajce v naprosté většině případů přišly laciné. Vždycky se mi vybaví New Yorker a ty jejich tahací krajkové šaty v neonových a zářivých barvách. Ale třeba to bylo právě laciným materiálem…

Pokud chcete použít víc než jednu barvu (např. jinou na psaníčko a jinou na boty) a netušíte, jakou vybrat, tak jako základ vám může posloužit tahle paleta:

Dáváte k sobě protilehlé barvy. Primary obvykle na větší plochu a complementary na menší. I když to asi nefunguje na 100 %, jako čistě orientační východisko mi to častokrát pomohlo.

Ofélia: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8735/-1219

12.08.14 14:07

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama