Krátký trenčkot, derbové polobotky - kde sehnat?

Vložit odpověď
Tinuviell

21.8.12 12:44

Zdravím vespolek,
sháním na podzim krátký trenčkot, stylově přesně takový jako na obrázku (je z Manga ), jen bych ráda nějakou „živější“ barvu. Rovněž jsem si vysnila derbové polobotky/polobotky na širším podpatku - ty na obrázku jsou z e-shopu Jadi, ale černé (zn. Jana ) bohužel zbyly jen velké a doobjednat nejdou a hnědá ( Tamaris ) se mi zase nehodí.
Protože jsem zatím neměla a asi ani nebudu mít dost času, abych pořádně proběhla obchody, chtěla jsem poprosit o tipy, kam v Praze zajít nebo případně kde na internetu hledat. Děkuji!

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Třeba se Vám to nebude pozdávat, ale podívejte se v GATE. Před rokem jsem si odtud přinesla krátký (sice černý, ale měli i jiné barvy). Stál pár korun, ale hlavní výhodou bylo to, že se ten materiál vůbec nemačká, takže, když ho někdy musím sundat a nosit v ruce, nebo složit do tašky, tak se pak nemusím bát zase trenčkot obléknout. Asi jsem měla kliku, protože je na tento obchod velice dobře ušitý. Nikde z něj nelezou nitě. Švy jsou pravidelné, atd. Možná jsem opravdu jen měla štěstí, protože jsem sama do té doby s tímto obchodem neměla moc dobré zkušenosti. Takže pokud se tam vydáte, raději počítejte i s menším peklíčkem. A pozorně si vybraný kousek prohlédněte a prozkoumejte. Přeji úspěšný lov.

Veryberry +223/-59

21.8.12 19:43

 

FF ho má v tmavě modré, ale to asi moc živější není, že? :-) http://www.ffmoda.com/…/jq22303910/

Alhambra +10070/-1596

21.8.12 12:51

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek