Krejčovská panna - zkušenosti

Vložit odpověď

11.4.13 11:59

Ahoj milé pekelné osazenstvo,

ráda bych se zeptala, jestli někdo z vás má zkušenosti s používáním nastavitelné krejčovské panny, konkrétně mi jde o typ Lady Valet S. Je to celkem investice a nenašla jsem ji nikde v kamenném obchodě, čili budu muset objednat přes internet bez možnosti vrácení (bude zakoupena na IČO a prodejce uvádí, že tuto možnost mají pouze koneční spotřebitelé).
Zajímá mě hlavně zda je snadné nastavování velikostí, zda při větší velikosti vznikne v půlce mezera (nebo je vyplněna např. povrchovou látkou?) a jak se vám s ní celkově pracuje.

Prodejce jsem kontaktovala, ale není s ním rozumná řeč, mám sto chutí si ji objednat jinde, jenže všude jinde ji prodávají tak o 2000,– a víc dráž.

Díky i za případné tipy na jiné typy, které by stály do 4000,– Kč a byly nastavitelné na velikosti (34)36 - 42 a měly dřevěný stojan.

Děkuju, K.

 

Objednat bez možnosti vrácení??? Na vrácení máte nárok ať jste koncový spotřebitel nebo nejste. Je to nějaké podezřelé… A objednávat od někoho s kým není rozumná řeč? My běžně zákazníkům fotíme zboží (jiný sortiment) ze všech stran, když chtějí objednat přes internet a nejsou si jistí. O našich výrobcích víme skoro vše jaké to má funkce atd. Neodpověděla jsem vám na co jste chtěla, ale spíše varuji před podezřelým prodejcem.

Sharene +540/-211

11.4.13 12:15

 

Zvýšená ochrana zákazníka, tzn. možnost vrácení zboží, které je zakoupené na dálku, platí jen pro spotřebitele, který zboží nakupuje pro svoji osobní potřebu (viz. § 57 občanského zákoníku - Spotřebitelské smlouvy). Pokud bude zboží zakoupené na IČO, potom je zřejmé užívání k podnikání.
Jak se domluvíte je jen na Vás, na prodejce bych nenasazovala.

O nastavitelné krejčovské panně už uvažuji hodně dlouho, zkušenosti z praxe uvítám.

Jana +753/-126

11.4.13 14:13

 

Koukněte do vlákna o šití tady , na pannu se už tam někdo ptal a hodně „švadlenek“ tam pannu má.

xIvet +4392/-361

11.4.13 15:35

 

Já jsem si kupovala pannu zde…
http://www.sicistroje-shop.cz/…nastavitelne
možná bych nyní vybrala jinou…ale jsem s ní prozatím spokojená…
Je tu i ta vaše…
http://www.sicistroje-shop.cz/…lady-valet-s

A v obchodních podmínkách mají: [velkePrávo spotřebitele odstoupit od smlouvy
Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (v internetovém obchodě), má spotřebitel v souladu s § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží]

ivca11 +741/-195

12.4.13 13:40

 

Zkuste se poradit na poradně Dtestu, jestli mají na tento postup nárok… jestli je na tom opora v zákoně (což si nemyslím) či jak postupovat… já bych se bála i případné reklamace apod.
Jinak se omlouvám, že neodpovím na dotaz, nemám s tím pražádné zkušenosti, jen mě „štvou“ tyhle nové praktiky některých prodejců

ajuna +1896/-266

11.4.13 13:49

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek