Krémová barva

Vložit odpověď
Kylar

8.12.15 21:20

Zdravím,

chtěla bych se zeptat, jaký odstín krémové barvy je vhodný pro zimní typ (pokud vůbec nějaký). Líbí se mi v této barvě spousta věcí, ale prozatím nemám odvahu. Je nejlepší to vyzkoušet, ale osvětlení v kabinkách je při tomto odstínu enormně zrádné a škála je pestrá. Poradil by někdo?
Pleť mám extrémně světlou/porcelánovou, oči šedo-žluté (velmi světlé), barvu vlasů černou (přírodní tmavě popelavě hnědou).
Za každou rádu budu ráda :)

Najdete v encyklopedii: Barvy

 

Ja jsem taky zimní (pleť spíš snědší, ale jasně modrošedozelené oči s namodralým bělmem a přírodní tmavě hnědočerné vlas) a tyhle barvy jsem už prakticky definitivně opustila. Vypadám v nich jako tak nějak nemocně, nažloutle, nevýrazně, zatímco si stačí vzít čistě bílou nebo naopak sytě červenou nebo i černou a je to úplně jiné kafe… Tak se vždycky kouknu, povzdechnu si a jdu hledat nějaké syté barvy…

ToteVierzig +478/-187

8.12.15 21:25

 

Pokud by to neměla být čistě bílá, pak jedině ledové studené odstíny. Teplý tón bílé vám asi opravdu slušet nebude.

dagur +4358/-848

8.12.15 22:27

 

Více smetany, méně másla, tzn. čím méně žluté, tím lépe. No a důležité je, čím krémovou doplníte. Doporučuju tmavě šedou (odstín myš polní :-D), lahvově zelenou, safírově modrou.

Kylar: Odpověď mi pomohla, děkuji!

LEVEBE58 +791/-380

9.12.15 00:01

 

Vám teda udělá lepší službu klasicky černá a bílá. No, ale taky mám pár věcí v šedé, krémové nebo pudrově růžové. Nejlíp je doplnit je nějakou výraznou barvou, modrá, zelená, růžová, cokoli. Vzít je jen jako základ. Dá se samozřejmě i ta bílá a černá. Od hlavy až k patě oblečená do neutrálních tlumených barev prostě budete vypadat pobledle a unaveně. Dopomoct si samozřejmě můžete tím, že takovou barvu nebudete oblékat na horní část těla, aby nebyla u obličeje, případně ten kontrast dotvoříte tím, že se víc nalíčíte.

aailyyn +8059/-1745

9.12.15 23:27

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek