Kvalita šatů?

Vložit odpověď
manolya

24.7.13 18:02

Zdravím, chtěla poprosit, pokud tu má někdo zkušenost z objednáním svatebních šatů z etsy.com. moc se mi zalíbili tyto http://www.etsy.com/…n-back-dress?… - ale nejsem si vůbec jistá jejich kvalitou.
Případně, jestli byste někdo věděl, kde tu v čr sehnat podobné šaty, či jestli by si je někdo troufil ušít.

Děkuji za vaše názory a postřehy.

Najdete v encyklopedii: Romantické šaty

 

Když se podrobně podíváte, zjistíte, že jsou dělané v Číně a zkušenost jiných praví, že obvykle přijde něco dosti jiného, než je na načančaných fotkách. O ty ceny jsou podezřele nízké a pomalu nepokrývají cenu materiálu.

Moir +23896/-3814

25.7.13 08:17

 

Fotky můžou být od návrháře, který šije dobře a kvalitně, kdežto čínská kopie je šitá jen na rychlost, já bych je neobjednávala. Podle všeho se jedná o zboží na míru a to byste pak ani nemohla vrátit, kdyby vám ten šmejd vážně přišel a na každých deseti centimetrech z něj trčela půlmetrová nit. Švadlena je zvládne, ale nevím, jestli za tu cenu.

Nosfi +397/-143

25.7.13 13:07

 

Z vlastní zkušenosti vím, že není možné, aby šaty za takovéto peníze vypadaly tak skvěle, jako na fotkách. Je to nasvícene a vykrásněné ve photoshopu. Projděte si fotky krajkových šatů na beremese.cz a porovnejte si ceny. Ty, které vypadají dobře i na obyč fotkách z kompaktu, stojí mnohonásobně víc. Proč? Hlavně kvůli materiálu! Pokud chcete kvalitní krajku, počítejte s cenou za metr, kde vás jen materiál bude stát možná tolik, co tady vše i s prací. Tyto šaty bych určitě neobjednávala.

Rozhodně nedoporučuju kupovat v tomto případě zajíce v pytli. Zkuste se podívat na beremese.cz. Ano, budete se muset prohrabávat a třeba to nebude hned, ale pokud nespěcháte, nějaké zajímavé se tam určitě objeví! Kor teď, kdy spousta nevěst po svatbě šaty prodává.

Martishka +903/-68

25.7.13 14:38

 

Když se tak na šaty koukám, nemyslím si, že by jejich cena byla až tak nereálná… Krajky jsou na nich cca 2 metry, možná i méně… Zbytek je tyl, šifon (hezký se dá koupit i za 200Kč/m u nás… V zahraničí i levněji). Záleží hlavně na té spodní vrstvě… Pokud je to satén, pak budou vypadat blbě. Ušít je by neměl být problém.

Danielle.Warheit +5524/-1788

26.7.13 07:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek