kvalita kabátu z eshopu?

Vložit odpověď
Monys01

2.11.13 12:03

Ahoj všem,
narazila jsem tady na pánský kabát , kde je v popisu napsáno 100% vlna. Zdá se mi to s tou cenou podivné. Máte někdo zkušenost s tímto obchodem? Nerada bych pak byla zklamaná. Ocením i raduu od Ady, přečetla jsem si všechny její čánky o kabátech, ze kterých jsem pochopila,že čím víc vlny,tím lépe,ale nejsem si jistá že 100% bude to nejlepší řešení, nemá samotná vlna nějaké nemilé vlastnosti-že by se to vytáhlo nebo žežmolkovatělo, vypadalo to jako svetr? Díky moc všem!

Najdete v encyklopedii: Tabulka pásnkých velikostí

 

kvalitu vlny si nejlépe ověříte „osaháním“, což nákupem přes eshop jaksi nelze.. Vlna to může být- ale i recyklovaná, tedy nepříjemný drsný omak. ale osobně bych tipovala i na příměs polyesteru.
Po prozkoumání detailních fotek bych si ale kabát osobně nekoupila- ušití je už od pohledu nepříliš kvalitní. takže bych tady ani nečekala kvalitní materiál. jinak všimla jsem si- křivé prošití, špatně vsazená rukávová hlavice (=je vidět řasení u detalní fotky- to se u pánských kabátů nikdy nědělá), knoflíky nejsou našité ve stejné vzdálenosti od okraje (např. 3 a 4 knoflík shora). Zadní rozparek vypadá nehezky. a vůbec, celkově mi kabát přijde nějak „odfláknutý“ ..

Monys01: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Olivera +990/-80

2.11.13 12:51

 

Jedna věc je 100% vlna, druhá věc je kvalita té vlny a také gramáž. Může to být velmi tenká tkanina, jako např. na pánských oblecích. A ten by si do mrazu soudný člověk nevzal. Zkuste objednat, vrátit můžete vždy, bude Vás to stát maximálně poštovné.

Monys01: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

2.11.13 13:12

 

Ptáte se i na zkušenost s tímto obchodem, tak tu bych měla: V květnu jsem v něm objednala tričko, v čase objednání bylo na webu uvedeno, že zboží je skladem, po objednání mi přišlo oznámení, že zboží budou teprve nakupovat u výrobce a mně ho zašlou za 3 týdny. Při nákupu jsem naštěstí zvolila platbu až při dodání. Na urgence po měsíci, 6, 8 týdnech neodpověděli, nakonec jsem objednávku po 2,5 měsících stornovala.

Monys01: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Ygritte +137/-15

2.11.13 13:54

 

Určitě bych dražší věc jako kabát nekupovala přes web, ještě navíc z nějakého noname shopu, který nemám vyzkoušený.
Myslím, že aby byl kabát kvalitní a sloužil několik let, je potřeba ho pořádně vyzkoušet, už proto, že to není levná věc.

madline +877/-230

2.11.13 18:31

 

Je to trochu mimo téma, ale přijde mi docela zvláštní (a bezúčelný) ten rozparek vzadu… až do půlky zadku.

AnoNe +12727/-3081

2.11.13 12:08

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek