Kvalitní nekožené boty

Vložit odpověď
Nihilistka

2.7.14 11:20

Už mám dost kupování levných bot, které se nejpozději na konci sezóny rozpadnou, a chtěla bych nějaké, které by vydržely aspoň pár let. Momentálně mi jde o lodičky, polobotky (oxfordky) i nějaké balerínky na malém klínku, prostě elegantnější, nesportovní boty. Jenže problém je, že kvalitnější a dražší boty jsou zároveň kožené a ty nechci. Je vůbec možné sehnat boty, které něco vydrží, ale jsou z umělých materiálů? Bude mi 22 a nechci chodit jenom v teniskách.
PS: Chci něco investovat, ale pořád jsem studentka s nevelkým příjmem; boty nad dva tisíce už jsou trochu mimo můj rozpočet, obzvlášť protože jich potřebuji víc.

 

to SkyP: No ale slečna kožené lodičky nechce, aj keď súhlasím, že aktuálne sa dajú kúpiť topánky za dobrú cenu všeobecne…len sa treba potúlať po obchodoch, ťažko vám radiť nejaký konkrétny, topánky vám musia sadnúť…ja osobne mám pár párov napríklad z M&S, ktoré sú nekožené a nosím ich už roky. Všetky stáli do 30€ a kvalita je za tú cenu veľmi dobrá, pohodlné sú taktiež.

Nihilistka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

zuzulique +1872/-682

9.7.14 10:06

 

Smiřte se s tím, že nekožené boty prostě nevydrží… přírodní materiál nenahradíte, alespoň zatím ne. Můžete zkoušet co chcete, ale polyurethan vám prostě po nějaké době popraská. Vždycky. Radši změnte názor na kůži… Kravičky by stejně chcíply i kdybyste po světě chodila v umělohmotných botách a v kožených se aspoň neuvaříte (a vydrží vám, takže pokud vám jde o přírodu, tak jsou na tom kožené boty taky líp). Popravdě nechápu, co může mít kdo proti kůži? Nemyslím to nijak útočně, ale opravdu bych chtěl vědět, co vede lidi k tomu si kupovat nekožené boty (když zanedbáme cenu, která ale taky nemusí být o moc vyšší).
A ano, vím že jsem vám vůbec neporadil.

Pretender +191/-32

7.7.14 22:51

 

Všude jsou teď slevy. Koukněte se třeba na web Bati. Prostě hledejte. Myslím, že v tomhle období do 1000kč seženete kožené, kvalitnější lodičky a polobotky úplně v pohodě.

SkyP +2573/-702

2.7.14 12:31

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek