Lady V London

MsSquid

28.01.13 22:35

Zdravím Pekelnice :)
uvažuji o koupi těchto http://www.ladyvlondon.com/…_A18AJ8.aspx šatů na ples. Jednalo by se o středoškolské plesy.
Mám ale trochu pochybnosti co se týče látky 97% bavlna 3% elastan. K čemu by se dala přirovnat?
Případně jaké boty a šperky byste k nim viděli? Máte zkušenosti s tímto obchodem? Jaký je poměr kvalita - cena a dodací lhůta?


Reklama

 

Velmi podobné jsem objednala s podobným záměrem. Ze stejného materiálu, i střih vypadá skoro totožně.
Netrefila jsem velikost, takže jsem je musela prodat, a byla jsem za to ráda, protože na ples to fakt nebylo, i když byly krásné. Bylo to takové elastické „plátno“. Na léto super, na ples bych si je nekupovala, pokud máte o vhodnost materiálu starost.
Vím, že tam mají i šaty z jiného, snad vhodnějšího materiálu, je třeba se tím trochu prohrabat. Ale s tím už bohužel zkušenost nemám.

misial +16341/-5034

28.01.13 23:05

 

Bavlna s elastanem v tomto poměru mi připomínají džíny. Šaty jsou to velmi krásné, zvlášť ta přímo magneticky přitažlivá barva. Můžou být dobré, ale i nemusí, v tomhle případě je na škodu, že si to nemůžete osahat a vyzkoušet. Ale jsou krásné. K nim bych dala černou, protože tu modrou by krásně zvýraznila. :-)

corrigan +16848/-9373

29.01.13 10:12

 

Mám od nich také dvoje šaty, oboje ale mají jiné složení. Dodání bylo velmi rychlé, do týdne jsem je měla doma. Provedení šatů je pěkné, žádné trčící nitě, švy jsou rovné atd.

Myslím, že tohle složení s trochou uměliny by mohlo být v pohodě, zejména co se týče mačkání. Mám odjinud šaty a la 50. léta, které jsou jen z čisté bavlny a pekelně se mačkají.

skylor +2091/-341

29.01.13 12:58

 

tak materiál asi bude pohodlný na nošení, ale na ples nevhodný. lepší by byla možnost si šaty osahat.

Audrey.Piper +5686/-1591

29.01.13 20:20

 

Mám z Lady V London jedny šaty koupené nedávno - jsou pěkné, očekávání splnily, myslím že složení mají stejné a to na ples není, spíš na letní procházky. Co se týče zkušeností, tak nákup proběhl v pořádku, dodání bylo rychlé ale pozor! pokud máte ve jméně či adrese háčky a čárky, napište adresu bez nich - já ji napsala s a u DPD se jim „nepodařilo dohledat adresu“ a musela jsem si s nimi dva dny dopisovat kam mi mají balíček doručit a je to takové zbytečné zdržení

PrincessAya +180/-176

30.01.13 07:51

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Plavky do města nepatří

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Na Instagramu možná vypadají úžasně a cool. Plavkovina postupně... Celý článek


Reklama