Látková podprsenka 70J v Brně

Vložit odpověď
Ameline

11.6.16 16:35

Dobrý den,
nosím velikost dle značky kolem 70J nebo 32GG, což není úplně triviální sehnat, zvláště, pokud má člověk ještě lehce netypický tvar. Minule jsem skvěle pořídila v Brně v Caresse, ale tehdy jsem si mohla vybírat především z vyztužených a pěnových. Na zimu dobrý, ale nyní scháním něco lehčího na léto, nějakou krajkovou nebo z pevného tylu či látky. I to Brno mám celkem daleko, ale tam mám aspoň známý - do Prahy se táhnout nemíním.

Můžete mi doporučit další obchody, co bych mohla proběhnout abych měla z čeho si vybírat? Triola i Timo mi obvykle nesedí.

 

Dobrý den,
tady Klára Doubková z Caresse.
Na brněnské pobočce máme aktuálně samozřejmě i podprsenky nevyztužené, tedy jen látka s kosticí.
Především máme dobrou zkušenost s podprsenkou Panache Envy. Dále několik dalších možností a v případě zájmu Vám z Prahy třeba dovezeme i další modely na vyzkoušení. Sortiment neustále rozšiřujeme, věřím, že i nyní si vyberete.

Je možné, že jste třeba v době minulého nákupu ani nevyztuženou nezkoušela, protože Vaše požadavky třeba byly nějakým způsobem jiné. Každopádně bych Vás ráda ujistila, že máme i nevyztužené.

A nebo pokud jste u nás zapsaná v databázi, moc rády Vám třeba něco pošleme poštou, když to nebude sedět, samozřejmě můžete vrátit (jako na eshopu).

Budu ráda, když se třeba obrátíte přímo na mne na na emailu klara zavináč caresse tečka. Věřím, že to vyřešíme.

Krásný večer

Klára Doubková

justynasolene +229/-41

11.6.16 23:39

 

V Brně pak ještě můžete zkusit Madam Podprsenku na Hybešové: http://www.madampodprsenka.cz/ A v 32GG by možná mohli něco mít i v DeVer prádlo na Josefské/v IBC centru http://www.deverpradlo.cz/ Tam ale asi moc nečekejte odbornou radu. Jinak koukám, že jste z Olomouce, tam je pro změnu obchod Emily: http://www.emily-moda.cz/ Osobně jsem tam ale nikdy nebyla, tak nevím, jaký mají přesně sortiment a poradenství. Pak je ještě paní v Přerově a ta si myslím, že zvládne i dobře poradit: http://www.85d-spravnavelikost.cz/.
A jinak můžete nakouknout na moji mapku obchodů, kde se dá v ČR dobře nakoupit/nechat si poradit: http://www.abracabra.cz/…akoupit.html
Hodně štěstí při hledání :-)

Brioso +4195/-1049

12.6.16 09:54

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek