Letní boty pro náctileté

Vložit odpověď
lorinka14

26.5.12 22:02

Můžete mi doporučit nějaké pěkné boty na léto? Myslím tím nějaké baleríny nebo páskové sandálky vhodné k šatům a sukni. Podpatek pokud možno nízký - do školy to mám přece jen trochu dál, a ta cesta není zrovna rovná. Dneska jsem se dívala u Bati a Deichmana. U Bati ještě docela dobré, ale ty ceny … Většinou tak okolo 1000, což není zrovna málo, že to budou boty nejspíš na jednu nebo dvě sezóny. U Deichmana byly zase všechny baleríny hodně široké. Já mám sice nohu úzkou, ale zkoušela si je i mamka a na ni byly taky široké. Jestli můžete, pošlete prosím nějaký odkaz. Z internetu nakupujeme pouza u Bati.

 

Baťu nedoporučuji. Když si tam člověk koupí boty a říká si :„No co, jsou dražší, ale aspoň vydrží“, tak se může taky nepěkně splést. A přístup k zákazníkovi při reklamaci je otřesný.
Jak říkají holky, celkem vybrat se dá u CCC, pokud nechceš moc utratit. Pokud bys chtěla investovat do něčeho, co vážně vydrží, je pohodlné a nezničí ti nohy, doporučuji značku Vagabond.

pampelína +499/-75

27.5.12 12:45

 

Tak já jsem se taky dneska byla podívat po botech a hned několik mě zaujalo, nejvíce se mi líbily u Diechmanna nebo v CCC, tam mají velký výběr jak sandálů tak balerín, k Baťovi nechodím, boty se mi u něj poslední dobou nějak vůbec nelíbí.

Grenobel +75/-5

26.5.12 22:53

 

CCC má vždy velký výběr. Pokud jsi z prahy zkus zajet do Šestky , je tam baťa humanic ccc a asi dalších 3 obchody s botama. Navíc tam skoro nikdo nejezdí takže se nestává, že by jim něco chybělo a naopak mají větší výběr protože to není hned „rozebrané“ :)

Ems +23481/-8432

27.5.12 10:34

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek