Levné oblečení v Curichu

Vložit odpověď
Navaa

4.6.13 01:47

Ahoj,

potřebuji si koupit pár kousků oblečení ve Švýcarsku na normální nošení. Vzhledem k místním cenách bych ráda ušetřila, třeba návštěvou secondhandu (tj. najít něco pěkného a nezruinovat se). Znáte někdo nějaká místa, řetězce, obchůdky? Existují zde vůbec secondhandy tak, jak je známe v ČR? Děkuji pěkně :)

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Byla jsem tam v C&A - ceny jako u nas a dvakrat lepsi veci. Je to asi 2 roky.

i-vana +2446/-599

4.6.13 11:07

 

Nebydlím v Zurichu ale v Bernu, takže úplně pomocná moje odpověď asi nebude. Každopádně - všude je Tally Weijl - tam se dají vybrat slušné šaty, CA - dobré trička, Mango je perfektní na všechno, Pieces na gatě. Sekáče zkuste na internetu, tak jsem našla sekáč v Interlakenu. Šaty mají ještě dobré v Charles Vögele, ale musí se hledat nebo dražší ve Vero Modě.

Otázkou teda je, co je pro Vás drahé a co ne :)
A skvělá je značka Zimtstern, mám od ní jedno tričko ale furt je hezké a v sezoně ho peru dvakrát do týdne. Ale je sportovní no :)

Hledejte :)

Verrinka +1169/-610

4.6.13 19:11

 

Do Curychu/Zürichu jezdím často a kupuju kolem Bahnhofstrasse v H&M a podobných. Jak už tu je psáno, je tam taky jediné C&A, do kterého jsem ochotna vkročit. V tom háemku mají v létě slevy, že jsem koukala, nakoupila jsem tam trička po čtyřech francích a celkem fajn. Jinak hadrárničky jsem potkala přes řeku na kopci, v té čtvrti, co je Cabaret Voltaire. Nepamatuju kde přesně, ale je tam super sekáč, kde jsem si koupila Chanel sáčko asi za dva tisíce (což není zadarmo, ale je to fajn).

Alatriz +438/-121

16.6.13 12:01

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek