Líbí se vám tato barevná paleta?

Vložit odpověď
Petanovak

13.7.18 14:14

Dobrý den, v módě jsem úplný začátečník, doteď jsem si vystačila s džínami a tričkem s potiskem, ale chtěla bych to změnit, protože se to ani mně samotné nelíbí. Zároveň však nemám k dispozici tisíce, které bych mohla použít na nákup spousty nových věcí. Místo toho bych si chtěla koupit jen několik kousků, které však půjdou kombinovat (většina mých věcí se dá použít jen v jedné, a to ještě nepříliš zdařilé, kombinaci. Podle rad na internetu jsem se pokusila sestavit si barevnou paletu z mých oblíbených barev. Chtěla bych se tedy zeptat, co si o ní myslíte? Je tam nějaká barva, která se vám s ostatními nelíbí? Jak byste ji vylepšili? Děkuji za odpovědi :-)

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Jedna věc jsou oblíbené barvy a druhá - které barvy Vám sluší. Sebehezčí barva, pokud Vám nesedne, Vás může „zabít“, a naopak barva, po které byste spontánně nesáhla, může nechat vyniknout Vaší jedinečnosti a kráse.
To se mi to mluví, řeknete si, ale já sama se v barevné typologii teprve rozkoukávám.

Temperance +23338/-2258

13.7.18 18:28

 

Vaši paletu bych viděla jako vhodnou pro tmavou zrzku s tmavě zelenýma nebo tmavě zrzavyma (skutečně existuje) očima. Barvy je vážně třeba vybírat podle odstínu vlasů, očí a hlavně pleti. Nejdůležitější je, zda se pro Vás hodí studené nebo teplé odstíny, špatná volba dokáže z krasavice udělat šedou myš a naopak. Mám pocit, že ve Vaší paletě je ta světle modrá teplá, ostatní barvy studené. Doporučuji nechat si udělat barevnou typologii, je to docela zábava a výsledky Vás možná překvapí.

misionářka +3076/-1173

16.7.18 06:37

 

Keď nevieme ako vyzeráte, nedá sa vôbec posúdiť paleta ktorú ste si zostavili. Šedá, tmavomodrá, béžová, biela a čierna sa hodia k väčšine farieb. Farby pôjdu spolu łahko kombinovať ak budú z nejakej palety podľa farebnej typológie. Ale treba také aby sa hodili nielen navzájom, ale aj k vám. Skúste sa inšpirovať na blogoch alebo Pintereste. Tam nájdete kopu farebných paletiek.

Sépia +2254/-928

20.7.18 23:24

 

Určitě Vám už někdo řekl, že Vám něco sluší. To zřejmě bylo také barvou té věci. Zeptejte se maminky a babičky v čem jste se jim líbila. Rozvzpomeňte se, kdy jste se dobře cítila, to také bylo barvou, kterou jste měla na sobě. Nepospíchejte, nejde jen o samotnou barvu, ale o její intenzitu a o to, jestli je její odstín teplý nebo chladný. Když jsem přišla na to, že snáším lépe chladné odstíny, uvědomila jsem si , že se mi líbí ve všech barvách, dokonce i v šedé a béžové. Příliš intenzivní barvy- tedy zářivé- cítím, že nejsou pro mne nejvhodnější . Přemýšlejte, co cítíte Vy.

Alterations +3494/-1015

10.8.18 19:37

 

Barvy k sobě moc nejdou. Pokud vam sluší jednoduché barvy (Levý blok) tak vám nebudou slušet barvy z pravého bloku. A naopak. Nejdříve bych zkusila zjistit jestli vám ony barva sluší. Barvy, které se vám líbí nejsou v častých případech ty, které vám sluší.

Domi All +44/-24

13.11.18 15:06

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek