Lindy Bop

Vložit odpověď
NočníMotýl

15.8.16 21:34

Dobrý den,
potřebovala bych poradit ohledně velikostí anglické značky Lindy Bop. Mám vybrány jedny klasické retro šaty alá 50. léta, ale nejsem si jista jejich velikostí, hlavně co se týká poměru pasu a prsou. Lze tedy jejich velikosti srovnávat např. s M&S? A bývá jejich látka trochu pružnější? Vyhovovala by mi nejspíš jejich velikost 6, alespoň co se týká pasu, ale trochu se bojím, že přes prsa je budu mít malé a navíc jsem hodně malá (sotva 158 cm), takže bych nerada měla „pas“ na úrovni boků. Z provařených obchodů mi nejvíce vyhovuje Orsay, velikost šatů 32. Takže by mě zajímalo provnání s M&S a nejlépe tedy Orsay - velikost LB/Orsay, ale určitě i jiných. Děkuji, L.

 

Jak píše Bongani, u každého kusu oděvu je tabulka velikostí. Mám od Lindy Bop více šatů a velikosti jsou opravdu rozdílné. Střih Audrey je trochu větší, jedny pozdrovky co od nich mám jsou mi však přesně na tělo, Vivi tak akorát.. Také objednávám velikost 6. Je celkem k věci číst komentáře u výrobku (pokud zrovna nejsou u těch šatů co máte vybrané, najděte si stejný střih a přečtěte komentáře u něj). Zákaznice tam píšou jak jim šaty seděly a často uvádějí i problémy s těsným nebo volným živůtkem atd. Co se týče posazení pasu, menší postavy mají u LB výhodu, já mám 165 cm a mám pas o něco výš než bych ho potřebovala mít. Pasy šijí celkově dost vysoko. Látky jsou hrubší, některé pruží a některé ne (podívejte se na materiálové složení, ale už se mi bohužel taky stalo, že uvedené složení neodpovídalo realitě). Pokud Vám v Orsay vyhovuje velikost XXS, tak si myslím, že by Vám velikost 6 měla u LB vyhovovat.

NočníMotýl: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP Karkulin +58/-4

16.8.16 07:30

 

Když si otevřete jejich stránky http://www.lindybop.co.uk/, tak u každého modelu je vedle výběru velikosti (select size) nabídka Size guide, tu si rozkliknete a zjistíte, jaká velikost by Vám vyhovovala. Od Lindy Bop jsem šaty neobjednávala, ale mám zkušenost s podobnou britskou značkou, co prodává retro šaty, že se velikosti mírně liší model od modelu, u jednoho mi padla velikost 10, u jiného jsem potřebovala 12.

Bongani +2182/-327

15.8.16 21:56

 

Mně zase přijde, že pas má LB přinejmenším v konfekčním umístění, protože přestože mám 170 cm, mám kratší trup, spíše odpovídající délce petite a živůtek je mi u LB moc dlouhý.

Moir +23896/-3814

16.8.16 08:21

 

Z Orsay nosím 36, při objednání ekvivalentu z LindyBop byly dvoje šaty větší, oboje strašně špatně ušité, vracela jsem. Takže tabulka tam dobrá, ale stejně mi byla k ničemu. Už tam nikdy neobjednám.

zorro4 +940/-257

10.9.16 18:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek