Lodičky k červeným šatům s krajkou

Vložit odpověď
Terez01

17.11.15 18:36

Zdravím,
potřebovala bych poradit, které boty zvolit k červeným krajkovým šatům.
Lodičky s páskem jsou pohodlnější a lépe se v nich chodí. Vzhledově se mi ale líbí víc lodičky bez pásku a také mi přijdou mi vhodnější k šatům.

Jaký je váš názor? S páskem nebo bez?

Děkuji za pomoc :))

Lodičky s páskem https://m.deichmann.com/…72177/Lodičkyspáskem.prod

Lodičky bez pásku https://m.deichmann.com/…49290/Lodičky.prod

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Ty šaty opravdu nejsou hezké… Na jednu stranu se materiálem a délkou tváří lacině sexy, na druhou stranu sexy vlastně moc nejsou, protože jsou neforemné a nemají tvar. Vzala bych si je maximálně večer do postele a v tom případě k lodičkám bez pásku, aby to šlo snadno zout.

Elinna +284/-64

17.11.15 22:01

 

Lodicky bez pasku a v nude odstinu (s telovymi puncochaci).

Vermilion +268/-142

19.11.15 09:44

 

Předpokládám, že si šaty chcete vzít na běžné nošení, nebo do baru. V tom případě je to jedno. Mohou být oba páry. Klidně je střídejte :)

Na serióznější událost než je návštěva baru nebo třeba kina, bych si je nebrala. I kdybyste byla menší než modelka na obrázku a šaty vám tudíž byly delší, pořád jsou už na pohled z poměrně laciného materiálu. Ona je krajka a krajka. Ne každá krajka a v jakémkoliv provedení se automaticky hodí na slavnostní události.

Pokud je fotografie pouze ilustrační, je možné, že vaše šaty jsou delší a na pohled luxusnější (jak materiálově, tak řešením střihu - ty z obrázku jsou jen natahovací roura bez tvarování), potom sama zvažte, zda se hodí. Pokud nebudete boty vybírat jen podle pohodlnosti, potom zvažte, zda pásky budou nohám lichotit, z jakého materiálu budou další doplňky atd.

andiedvorakova +8745/-1219

18.11.15 11:48

 

Šaty nehodnotím ;-)

Botky bez pásku. Černé lodičky k těmto šatům nejsou ideální volbou jak už píše Vermillion. Snad jedině v případě, že by byly černé i silonky..

saisanka +76/-9

23.11.15 22:01

 

Pardon, ale tyhle šaty, v této délce se hodí tak na diskotéku, nebo do baru - jak už bylo řečeno. Případně na rande s přítelem, kde mu už jasně chcete dát najevo, abyste šli k němu nebo k vám domů (OK, případně pro vdanou ženskou, co si po pěti letech manželství chce s mužem zahrát role playing, kdy on jakože sbalí tu nevíc sexy kočku v lokále). Obuv volte podle toho - na tancování na diskotéce a cestu pěšky k příteli na kolej tu s páskem, na posedávání na baru a hrátky v posteli radši tu bez pásku.

+/-

20.11.15 23:24

 

Podle mě vyjdou oboje celkem nastejno. Ty s páskem se mi asi líbí víc, ale pokud nemáte úplně laní nožky, mohou Vám je opticky dost zkrátit. Asi bych se rozhodovala podle materiálu kabelky - pokud by byla např koženková, pak bych si v žádném případě nebrala semišové boty.

Jinak šaty se mi nelíbí, přijdou mi strašně laciné. Ale na to jste se neptala…

shoeslover +899/-217

18.11.15 02:11

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek