Lodičky na různé příležitosti

Vložit odpověď
Nigerin

27.3.15 10:08

Zdravím, hledám nějaké pohodlné černé kožené lodičky, které bych mohla nosit běžně k sukním, ale které by se zároveň hodily, když bych šla jako host na svatbu. Myslíte, že by byly vhodné tyhle?

 

1. ujasněme si pojem běžně, pro mě to znamená, že ty boty nosím poměrně často. Takže bych si lodičky, které nosím normálně do práce asi na slavnostní příležitost nevzala. Na to mám jiné.
2. pokud pro vás pojem běžně znamená, že je vytáhnete 1× - 2× za uherský rok, tak ano, tyto lodičky bych si klidně na slavnostní událost vzala.

Kapitan Amerika +1765/-428

27.3.15 10:35

 

Myslím, že by bylo lepší mít dva páry lodiček. Jedny vyloženě elegantní (třeba na plesy) a druhé tak přiměřeně elegantní, které budete nosit běžně. Ono se zdá, že mít jen jeden pár lodiček, které půjdou ke všemu, je nejpraktičtější, ale není tomu tak. Může se stát nehoda a vy o ten jediný pár lodiček přijdete (nebo bude po roce běžného nošení už poněkud otřískaný a k plesovkám nebude vypadat moc dobře). Ale večer budete mít třeba divadlo. Nebudete mít ale žádné jiné lodičky v zásobě, protože jste měla jen jedny. Takže poběžíte pro nové. Můžete mít štěstí a sehnat skvělý pár kožených lodiček - a zrovna ho budou mít ve vašem čísle. Nebo taky odejdete z Deichmanna s umělotinou za 500, z které vás už po hodině budou bolet nohy, protože má podrážku jako slupku a navíc jste je nestihla ani trochu rozchodit. Ten jeden večer to přežijete a pak už je nikdy nevytáhnete ze skříně…

Takže já jsem rozhodně pro dva páry kvalitních lodiček. Když rozbijete lodičky na běžné nošení, obvykle stačí se převléknou tak, aby vám to ladilo k jiným botám, které máte. Ale na svatbu v teniskách člověk jít nemůže. No, pokud je ignorant, tak může, ale víte, jak to myslím…

andiedvorakova +8745/-1219

27.3.15 23:43

 

Na ty typy akci by se jednotlivě našly vhodnější, ale tohle je prostě OK. Velmi pohodlné a dobře vypadající bývají značky Clarks a Caprice. Dámy tu píšou, pořiďte si dvoje, ale pokud byste vyloženě společenský model nevyužila jinde, než na té svatbě, je to prostě zbytečné.

Nigerin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Moir +24418/-3943

28.3.15 08:06

 

Konkrétně tyhle nebo opravdu velmi podobné mám a jsem spokojená,hodí se i na slavnostnější příležitost. Takže za mě ano,vezměte je klidně na svatbu a pak je můžete nosit i normálně.

lesnížínka +2877/-559

29.3.15 11:38

 

Prakticky tytéž lodičky mám z Galexu jako „bačkory“ do práce. Jsou velmi pohodlné a na noze vypadají univerzálně dobře ke kalhotám, sukním i šatům všeho druhu. Nejsem ale příznivkyní nošení černých bot vždy a všude, takže za mě hlasuju pro, pokud si pořídíte ještě jedny barevné (nebo nude, máte-li k barvám odpor). Taky to chce vyzkoušet výšku podpatku - podle toho, co vydržíte. Mně se pohodlně chodí na výšce cca 6-7 cm, nižší už vypadá trochu usedle, vyšší zase přestávají být pohodlné na delší nošení.

Evženie +2337/-330

9.4.15 01:16

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek