Lodičky zn. Vigneron

Vložit odpověď
sequinmermaid

27.8.15 09:05

Dobrý den,
zaujaly mě tyto kožené lodičky pro mě neznámé značky Vigneron (narazila jsem na ně v Humanicu). Vzhledem k ceně bych se ale nerada spálila. Máte někdo s touto značkou zkušenosti? Jedná se mi zejména o to, aby byly pohodlné na každodenní nošení do práce. Díky.

Najdete v encyklopedii: Barvy

 

Pěkný den, sice nemohu sloužit co se týče dotazu na celodenní nošení, ale lodičky jsem si v Humanicu zkoušela a už při zkoušce mi připadaly nepříjemně tvrdé a celkově nepohodlné (v úzké špici nepříjemně tlačily do prstů, dřela pata…), takže se obávám, že na celodenní nošení moc nebudou. Od bot v této cenové kategorii bych očekávala více.

MP Karkulin +58/-4

28.8.15 21:33

 

Já mám od nich hodně vysoké lodičky se špičkou. Na celý den to u mě není, ale nejsou vyloženě nepohodlné, spíš takový průměr. Pokud chcete něco na celý den, doporučuji Hogl klasické s malou platformou - http://www.bata.cz/…vane-lodicky, mám je ve více barvách a vydržím v pohodě.

LittleRedRidingHood +183/-63

30.8.15 16:41

 

mám od nich jedny lodičky na 10 cm podpatku a řadím je mezi moje nepohodlnější. Nosím je pouze občas, ale noha netrpí, nemám otlaky, odpoledne a večer v nich zvládnu bez problému. Pokud se Vám líbí, neváhala bych.

bailarina +417/-66

1.9.15 16:45

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek