Lze vhodně prodloužit tyto šaty?

Vložit odpověď
cameronD

9.5.14 15:33

Od maturity mi ve skříni visí tyto šaty. V mladické nerozvážnosti jsem jim ustřihla 10cm záložku, protože se mi nelíbilo, že byla vidět. Teď bych je zase ráda nosila, ale na můj současný vkus i věk jsou příliš krátké. Lze je nějak rozumně prodloužit? kanýr dolů nechci. Látku mám ještě na jednu sukni, ale neumím si představit, jak by vypadaly (zvláště s těmi trojúhelníčky ve výstřihu), kdybych je v pase přestřihla a našila novou sukni (látka měla být jako na pouzdrovky, my jsme zvolily víc splývavější, jaký je to přesně materiál, nevím). Mám k nim ještě krátké sako, které si budu nechávat zužovat, tak jestli mám do té úpravy vrazit peníze nebo raději poslat dál.
Díky za vaše nápady!

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Já si dovedu představit, že by se dolů našil 10 cm široký pruh černé látky ze stejného materiálu. Pokud by tím pokračovala linie šatů, nemuselo by to vypadat tak špatně, ale je to spíš jenom takový návrh na poslední záchranu. Kombinovala bych pak s úzkými pásky všech barev. V pase bych je nestříhala.

vias +8420/-2384

9.5.14 20:02

 

Blo by možné posadit novou sukni do pasu/mírně nad pas, jen pod pasem musí být záševky, které navazují na ty z vrchního dílu. Vazkoušet, zda by pas byl senom šev nebo širší pruh, např 6 cm, ke kterému budou vsazen vršek i spodek šatů.

dost_bot +24132/-3771

9.5.14 22:31

 

Já bych je poslala dál a koupila si něco nového, co mi bude vyhovovat délkou i střihem.

+/-

10.5.14 11:13

 

Souhlasim s dost_bot. Mne by se libil i pruh stejne latky nasity na podsivku satu (pokud ji maji), tak aby strihove odpovidal spodni casti satu, jen byl o nejakych 10 cm delsi - jakoze schvalne dvojvrstva sukne. Teoreticky by sel i na spodni cast satu nasit (malo raseny) volan, ale pisete, ze kanyr nechcete. Rozhodne bych nekombinovala s jinou latkou, to podle me bude vzdycky vypadat nadstavovane. Navic cerna, kterou radi vias, by byla ke svetle sede moc kontrastni.

alter ego +12464/-4130

10.5.14 12:30

 

já bych je neupravovala, nikdy už to nebude vypadat dobře…

elesse +1755/-400

9.5.14 18:24

 

Souhlasím s elesse. Podle mne už to vždycky bude vypadat že se „to přišilo“. Kdyby to byly šaty od Diora a nechtěla jste je vyhodit, tak by se s nimi nějaký ten počin zrealizoval… Ale takhle? Udělala bych si radost a koupila si něco nového :-) Ale je mi sympatické, že se vejdete do šatů od maturity. To mnohé z nás takové štěstí nemají :-) :-) :-)

Trubycka +1179/-208

10.5.14 08:45

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek