Make up ke světlému oblečení

123l

23.08.14 14:16

Prosím poraďte, který make up nejméně špiní oblečení ? O bílém svetru si můžu nechat zdát, miminko má večně špinavé oblečení, jak ho nosím opřené o rameno, za chvíli má špinavý rukáv od make upu. Nějaké vrstvy si nedávám, klasika. Který make up nešpiní, nebo alespoň je v tomto ohledu nejlepší ? Díky.


Reklama

 

Nejméně žádný :-D
Proč denně silný makeup?
Nestačil by jen korektor na event. problematická místa, lehce přepudrovat translucentním pudrem a nebo používat BB krém?
Maluji se opravdu denně a nikdy jsem si nic neumazala i ev. zapůjčené děti zůstávají čisté.
Podle mě to chce ubrat na síle a nenanášet silné vrstvy.

Dadoo +128594/-24812

23.08.14 14:46

 

já mám od makeupu taky často ušpiněné oblečení, a to si krk fakt nenatírám :-) a BB krém přece je schopen umazat také.
Neznám žádný makeup, který by to nedělal. Takže rada je co nejmenší vrstva přepudrovaná fixačním pudrem.
Ještě mě napadá, že hodně špiní tvářenky. Zkuste krémovou tvářenku, kterou taky zapudrujete tím fixačním pudrem (postup - makeup, tvářenka, pudr).

kayav +87179/-22732

23.08.14 16:47

 

mám pocit, že si malujete i krk. jinak netuším, jak byste mohla mít špinavý svetr, není-li to rolák, nebo dítě opřené o rameno. taky nemám nikdy nic od makeupu jako dadoo, protože si krk nemaluju. v tom případě si prostě kupte jakýkoli makeup v barvě obličeje (nebo máte-li krk o hodně světlejší než obličej, tak i o hodně světlejší makeup, abyste to sjednotila) a přestaňte si natírat krk. existují také fixační spreje, které ale nemám vyzkoušené, a otěruodolné makeupy (většinou mají v názvu něco jako lasting nebo longlasting - revlon colorstay, rimmel lasting finish). a samozřejmě fixační pudry. oblečení se širokým výstřihem si oblékejte tak, aby se nedotklo obličeje a s malým výstřihem tak, že si nejdřív na hlavu a obličej hodíte šátek, po kterém svetr sklouzne a ten pak vytáhněte.

Jiná Realita +245828/-57446

23.08.14 15:08

 

Mám v tomto směru dobrou zkušenost s Chanel CC Creamem, Clinique (ty jsou ale dražší), ale i Revlon apod. Ani v nižší cenové hladině by se ale make-up tak strašně otírat neměl, pak už jedině ubrat v množství nebo po aplikaci odsát přebytky třeba ubrouskem.

g.kala +10496/-744

23.08.14 16:44

 

Můžete zkusit ty BB krémy, opravdu špiní méně. Já mám od Skin79 a i když zrovna zapomenu myslet a přetáhnu si přes hlavu něco úzkého, nikdy mi na tom žádná stopa nezůstane. To bych se musela vyloženě záměrně otírat. Dál můžete zkusit minerální sypké makeupy. Zkušenost s nimi nemám, ale třeba díky konzistenci špiní méně než tekuté? A jak už bylo řečeno, pokud líčíte i krk (což odpovídá tomu, že děťátko má ušpiněný rukáv, protože o vaši tvář by si asi spíš ušpinilo hlavu), zkuste to nedělat - aspoň do té doby, než děťátko povyroste a už nebude nutné tahat ho na rameni. Pokud máte skutečně správný odstín makeupu, nenalíčený krk nebude vůbec vidět. A nejspíš to ocení i vaše miminko. Co se právě miminka týče, osobně bych víc než na špinění (ač je nepříjemné, dá se vyprat a prcek stejně z toho, co nosí teď, brzy vyroste), koukala na to, zda makeup, kterým se mažu, je hypoalergenní atd. Jen pro jistotu…

andiedvorakova +8735/-1219

23.08.14 19:25

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama