Materiál šatů na svatbu

Charlotis

08.06.16 17:08

Hodí se na svatbu šaty z obrázku? Líbí se mi, ale nejsem si jistá materiálem. Obřad bude venku, oběd v restauraci, ve které bude večer grilovačka. Je to průchozí prostor, vnitřní i venkovní. Na svatbu jdu jako kamarádka nevěsty a je mi 24 let. Šaty jsou mi lehce nad kolena.
Zkopíruji text na stránkách obchodu: Originální šaty jsou vyrobeny z příjemného žerzeje s tropickým vzorem. Mají pohodlný áčkový střih, který rozhodně oceníte během léta. Šaty mají lodičkový výstřih a mini rukávky. Sukni hezky tvarují pravidelné široké sklady. Materiál: 95% Viskose, 5% Elasthan.


Reklama

 

Materiál vypadá dobře, viskoza bývá na nošení příjemná, ale vždy záleží na zpracování.
Vzorem se mi ale šaty na svatbu nelíbí, přijdou mi takové příliš „letní“, volnočasové, do letních ulic.
Na svatbu bych oblékla něco decentnějšího, noblesnějšího, více společenského.
Na druhou stranu, mezi obtaženými rourami pod zadek, které dnes snad až většina mladých žen považuje za společenské oblečení byste mohla vynikat.
Já osobně bych ale doporučovala jiné šaty.

Dadoo +128598/-24813

08.06.16 19:28

 

Šaty jsem viděla naživo v obchodě a chápu, že se Vám líbí, vypadají opravdu hezky, jenže na „normální“ svatbu bych je nedoporučila. Vzor je hodně výrazný a barvy se mi v reálu zdály ještě „živější“ než na fotkách. Jsou to moc pěkné, volnočasové šaty, ale na svatbě byste se v nich nemusela cítit dobře.

Anka F. +2737/-399

08.06.16 23:22

 

Osobně považuji za problém spíš ten vzor, horší než tropický si snad lze na svatbu těžko představit, a to i když svatba bude z větší části venku. Materiál mi taky nepřijde vhodný - je to předpokládám viskozový úplet, hodilo by se buď něco pevnějšího nebo naopak splývavého. Celkově mi ty šaty přijdou velmi volnočasové.

kohlida +1458/-329

08.06.16 19:43

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama