Materiál šatů na svatbu

Vložit odpověď
Charlotis

8.6.16 17:08

Hodí se na svatbu šaty z obrázku? Líbí se mi, ale nejsem si jistá materiálem. Obřad bude venku, oběd v restauraci, ve které bude večer grilovačka. Je to průchozí prostor, vnitřní i venkovní. Na svatbu jdu jako kamarádka nevěsty a je mi 24 let. Šaty jsou mi lehce nad kolena.
Zkopíruji text na stránkách obchodu: Originální šaty jsou vyrobeny z příjemného žerzeje s tropickým vzorem. Mají pohodlný áčkový střih, který rozhodně oceníte během léta. Šaty mají lodičkový výstřih a mini rukávky. Sukni hezky tvarují pravidelné široké sklady. Materiál: 95% Viskose, 5% Elasthan.

 

Materiál vypadá dobře, viskoza bývá na nošení příjemná, ale vždy záleží na zpracování.
Vzorem se mi ale šaty na svatbu nelíbí, přijdou mi takové příliš „letní“, volnočasové, do letních ulic.
Na svatbu bych oblékla něco decentnějšího, noblesnějšího, více společenského.
Na druhou stranu, mezi obtaženými rourami pod zadek, které dnes snad až většina mladých žen považuje za společenské oblečení byste mohla vynikat.
Já osobně bych ale doporučovala jiné šaty.

Dadoo +128761/-24838

8.6.16 19:28

 

Šaty jsem viděla naživo v obchodě a chápu, že se Vám líbí, vypadají opravdu hezky, jenže na „normální“ svatbu bych je nedoporučila. Vzor je hodně výrazný a barvy se mi v reálu zdály ještě „živější“ než na fotkách. Jsou to moc pěkné, volnočasové šaty, ale na svatbě byste se v nich nemusela cítit dobře.

Anka F. +2788/-406

8.6.16 23:22

 

Osobně považuji za problém spíš ten vzor, horší než tropický si snad lze na svatbu těžko představit, a to i když svatba bude z větší části venku. Materiál mi taky nepřijde vhodný - je to předpokládám viskozový úplet, hodilo by se buď něco pevnějšího nebo naopak splývavého. Celkově mi ty šaty přijdou velmi volnočasové.

kohlida +1469/-332

8.6.16 19:43

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek