Matka ženicha - jaké doplňky k šatům?

pet85

19.08.13 19:46

Dobrý den,
moje maminka si koupila tyto šaty na svatbu.Bude svatební matkou.Má 50 let.Můžete nám prosím poradit dopln´ky k šatům.(sako nebo nějaký vršek,boty a psaníčko).
 Děkuji


Reklama

 

Pokud jsou ty saty tmavemodre, tak by se mi k nim libily stribrite sede, pudrove nebo nude lodicky, psanicko bud take v techto barvach anebo v koralove barve. Vzhledem k tomu, ze latka ma vzor, tak vse hladke. Cerne doplnky bych nedala, prislo by mi to na svatbu smutne. Bolerko bych nebrala, zvolila bych radeji sal/ pled.

vendulael +22996/-2915

19.08.13 20:07

 

Souhlasím s Vendulou, jen bych zohlednila to, jaké šaty budou mít snoubenci, především ženich Má-li nevěsta např dlouhé bílé a navíc bohatší, nebála bych se ani bílých doplňků a šál bych volila šifonový v tonu šatů, jsou-li nevěstiny šaty l.omeně bílé či smetanové, je třeba kombinovat! Doufejme, že jako čtenáři Pekla jste nezvolili extravagantní a nevhodné barvy pro ženicha, nezapomeňte, že s ním jdete v páru, pak zřejmé s partnerem, měla byste tedy volit tak, abyste působili dobře i spolu, tím nemám na mysl.i ono modní „ladění“ kravaty apod Hodně štěstí! Ps nezapmeňte punčochy, můžete si dovolit bohatší šperk akapesník!-určitě budete brečet!

divkavmodrem +1235/-1085

20.08.13 08:35

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

H&M vytvořilo novou značku ARKET

Už 25. srpna 2017 se v Londýně otevře nový obchod s luxusnějšími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Manolo v Praze: Návrat do Čech a pohádkové střevíce

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Čekání se vyplatilo. Do Prahy se přesouvá dlouho očekávaná... Celý článek


Reklama