Maturitní šaty- kde koupit či půjčit? :)

Beta11

15.08.14 20:54

Ahoj,
letos mě čeká maturitní ples. Jako většina z nás nic nechci nechat náhodě a tak už se pohlížím po šatech. Proto bych potřebovala poradit, zda-li nevíte o dobrém obchodě (může být i internetový) popř. půjčovně společenských šatů (Praha a okolí).
Děkuji moc za rady :)


Reklama

 

Já jsem svoje šaty na maturitní ples sehnala v salonu Venésis v Praze a byla jsem spokojená. Nechtěla jsem žádnou šlehačku a koupila jsem si zde hezké splývavé šaty z loňské kolekce, stály méně než půjčení těch novějších. Mají tedy jak na prodej, tak k zapůjčení a mají jich hodně, dokonce mi nabídli, že mi je potom zadarmo zkrátí.
Některé moje kamarádky si objednaly šaty z internetu, ale vesměs si je potom musely nechávat upravovat, je opravdu otázka, jestli to sedne.
No a další možnost je nechat si šaty ušít, což může někdy vyjít i levněji a pokud máte jasný nápad, tak se šikovnou švadlenou budete spokojená, že šaty budou přesně takové, jaké chcete.
Hodně štěstí při hledání těch pravých :)

Mirt +7625/-541

15.08.14 23:34

 

Záleží, kdy má ples být. Své šaty jsem koupila v Mangu v lednové slevě za 1700. Vím, že v červnu vhodné na ples měli v Praze, Na Příkopech blízko pokladen. Dobrou zkušenost mám s půjčovnou u Vojenské nemocnice. Paní byla opravdu milá. Měla tam převážně velikosti 34-38, ale v době, kdy jsme tam byly, říkala, že objednala i větší. Říkala, že v ceně je i případné zkrácení. Skvělá byla také půjčovna a prodejna v Malé Chuchli - salon Adele (mají šaty i na netu). Jedny šaty jsme tam pořizovaly. Na koupení mají i šaty ve velikosti 48-50, kdyby třeba mamka nebo babička potřebovaly :) Paní nechala vyzkoušet různé styly, aby člověk viděl, co mu sluší.

Obecně sehnat velké šaty je dost problém, a že jsme toho prošly! Co nedoporučuji je půjčovna šaty GoHome nebo tak nějak se jmenují. Vím o případu, kdy přivezli špinavé šaty a za 3000? To je lepší si je koupit v tom Mangu nebo si je objednat ze zahraničí.

Beta11: Odpověď mi pomohla, děkuji!

hrozinek +7/-0

22.08.14 13:46

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama