Maxišaty

Vložit odpověď
Bacteria

9.8.13 14:24

Malinko jsem ztloustla (66kg a 167cm) a rozhodla jsem se, že bych to mohla schovat do letních dlouhých volných šatů. Mám velká prsa (70F:-( ) a širší boky a stehna. Chtěla bych, aby byl vidět můj doposud štíhlý pas a zároveň nebylo vidět povolené břicho a třepající se zadek. Zatím jsem ve všem, co jsem si zkoušela připadala jako kojná, nebo jako v noční košili. Nikdy jsem dlouhé šaty nenosila. Nemáte nějaké tipy? Co nosíte Vy? Potřebovala bych poradit, jaký střih by pro mou postavu byl ideální. Neuškodilo by, kdybyste mi pomohli rozšířit obzory nějakou fotkou. Děkuji

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Z vlastní zkušenosti Vás mohu ujistit, že s touto velikostí poprsí budete jako kojná v noční košili vypadat ve všem, co je byť jen trošku volné či nabírané. Vaše postava by nejspíš vynikla v šatech střihově vycházejících z padesátých let, ale obávám se, že takové by v dlouhé verzi nebyly použitelné pro denní nošení.

Betty J. +32757/-3909

9.8.13 15:56

 

Já sama mám velikost 70H a řeknu Vám, že prsa budou vypadat velká ve všem, budete si na to muset zvyknout a naučit se správně oblékat. Já osobně ráda nosím stahovací kalhotky s nohavičkou, stehna se neotírají o sebe a vše je zpevněné. Lichotivější budou vždy výstřihy do V. Šaty ve stylu 50. let jsou pro náš typ postavy sázka na jistotu. Maxi šaty se dají také sehnat, ale musí člověk hodně hledat, aby v nich nevypadal jako kredenc. Jestli máte zájem mohu Vám poslat nějaké fotky a tipy do soukromých zpráv.

Esmee +88959/-22031

10.8.13 10:16

 

A opravdu musí být ty šaty dlouhé? Většina žen do lýtek moc nepřibírá, naopak je to jejich nejhubenější část, takže pokud je nemáte vyloženě škaredé, mohly by dobrou službu udělat šaty po kolena v pro vás vhodném střihu - třeba ta padesátá léta - a ony ty „trčící“ nohy naopak možná navodí dojem, že jste hubenější, než jak by to vypadalo, kdyby byly nohy schované. Znám několik slečen, které v džínách a triku vypadaly jak trochu oplácaná krabice s velkými prsy, ovšem ve společenských šatech po kolena s lodičkami jsem nestačila zírat, působily mnohem hubeněji a souměrněji. Jak říká Betty J., volné střihy příliš objemné partie nezakryjí, spíše naopak.

misial +16386/-5052

10.8.13 11:39

 

Zkuste si projít tento vyhlášený blog: http://girlwithcurves.com/ a načerpat inspiraci.

skylor +2162/-347

9.8.13 17:37

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek