Měděné metalické zimní punčocháče

Vložit odpověď
dost_bot

5.1.13 21:54

Mám silné punčocháče v barvě tmavé mědi, jemný melír temně tiziánových a jasně měděných nitek. Takže v nich zdálky nohy vypadají kovově hnědavé, zblízka probleskuje zrzavá :-) Co k nim za barvy? Udělala jsem několik pokusů s černou, jedlově zelenou, tmavohnědou, ale není to ono a prostě nevím. Asi to komplikuje nejenom barva punčocháčů, ale i ta kovová struktura a probleskování. Ale nechce se mi je zastrčit do šuplíku, jsou nádherné!
Díky za nápady.

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Já bych v tomhle případě asi vzala punčochy na sebe a vyšla na tour po obchodech, nabrala namátkově oblečení, které by se vám k tomu mohlo hodit a v kabince všechno vyzkoušela. Já takhle občas chodím, když si pořídím kousek, který je v šatníku nový a k ničemu mi tak úplně nesedí. Alespoň zjistíte, k jakým barvám se vůči vám nejvíce punčochy hodí, stejně tak jaký styl vybrat. Třeba budete natolik úspěšná, že si k nim rovnou něco pořídíte :)

ajikkk +220/-51

5.1.13 23:14

 

Všechno, co se hodí k mědi, ale to je spousta barev - žlutá, oranžová,červená, hnědá, modrá, zelená, černá. Jde spíš o to, najít správný odstín dané barvy, což musíte vyzkoušet - s tím, co máte v šatníku i s tím, co byste eventuálně koupila (punčocháče s sebou do krámu).

A můžu se optat, kde jste je koupila? :)

Lienka77 +1788/-234

5.1.13 22:06

 

Určitě bych vám doporučila modrou, ať už vyloženě tmavou nebo královskou modř, k měděné vypadá podle mě nejlépe. Další variantou, která mě napadá je tmavě zelené, ale tam už bych byla opatrnější na odstín.

Daniela1991 +971/-246

6.1.13 09:31

 

me by se k medene libila kobaltove modra

razorblade +33049/-14046

6.1.13 19:50

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek