Metalické tetování

Vložit odpověď
Elocin27

16.10.16 20:17

Dobré odpoledne,
blíží se můj maturitní ples, šaty už jsou doma, ale hledám k nim vhodně doplňky. Jelikož si myslím, že jsou ty plesovky hodně jednoduché, chtěla jsem něco výraznějšího. Mám pár kandidátů, ale nejsem si 100% jistá jejich vhodností, protože jsem nic podobného na plese neviděla (což se mi jaksi líbí, ale víte, jak to myslím)..
Strašně se mi líbí antický styl, takže to směřuju do stylu řecká „bohyně“, ale nerada bych místo Afrodité byla čínský bůh srandy :D. Jistě chápete.
Líbí se mi taková ta metalická tetování, nechtěla bych to přehnat, prostě jen že bych to použila místo takového toho náramku na ruku v oblasti pod ramenem a nad loktem. Přikládám odkaz http://www.wayfarer.cz/…ovani-nature , nejde mi stáhnout obrázek :)
Dále mám husté vlnité vlasy těsně nad zadek, chtěla bych je mít upraveně rozpuštěné a do vlasů posadit něco takového, jako přikládám v obrázkách. Pro lepší vizualizaci přikládám i foto šatů. Jinak žádné doplnly nechci. Děkuju předem všem za názor a pomoc.

Ps: tohle je takový náčrt, jak si to predstavuju :)

Najdete v encyklopedii: Modrá barva

 

Metalické tetování jsem viděla na kamarádce a vypadalo to fajn…pokud se Vám to líbí, tak směle do toho, vlastně mi to s umístěním na paži přijde jako lepší varianta, než skutečný kovový náramek - kdysi jsem něco takového měla a buď Vám to paži trochu „přeštípne“ (a to mám štíhlé a vcelku vysportované paže), nebo to při tanci a pohybu klouže dolů k lokti.
Co se týče vlasů, kloním se též k názoru, že úplně volné rozpuštěné vlasy nejsou na ples ideální - fakt to působí spíš rusalkovsky, navíc se obvykle při pohybu trochu zacuchají, zkrepatí, vyježí…na ten antický styl i čelenku bych byla též za nějaký polozapletený, klidně jen „falešný culík“ (tedy nějaké sepnutí či zapletení v horní části, vzadu si klidně nechte vlasy volně), i ta čelenka v tom bude vypadat líp, když jí zakomponujete to účesu, než když si ji jen posadíte na hlavu…
[* *]

Elocin27: Odpověď mi pomohla, děkuji!

chioo +5383/-940

17.10.16 11:37

 

Mně se nějak pro tuto příležitost nezdají ty zcela rozpuštěné vlasy. Myslím, že by to chtělo nějak sepnou/zaplést/něco… aspoň v horní části a volné dlouhé nechat jen ty zadní? Navíc věnec na hlavě s takhle dlouhými rozpuštěnými vlasy mi evokuje spíš Rusalku než antickou bohyni.

irma73 +3928/-1159

17.10.16 08:33

 

A nechcete si spíš pořídit náramek kolem paže? To tetování nevynikne ani zdaleka tak, jak si myslíte, zvlášť když necháte vlasy volně rozpuštěné. Já Vám fakt nechci nic vnucovat, vkus je osobní záležitost. Na ples by to přece jen chtělo nějaký účes, teď se hodně nosí napůl rozpuštěné napůl zapletené podle Danaerys ze Hry o trůny. Spoustu návodů najdete na pinterestu nebo youtube.

Makinka +463/-101

17.10.16 07:41

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek