Móda pro 40+

Zrzunda

19.04.12 20:35

Ahoj, jsem hrozně ráda, že jsem to tady objevila. Jsem přesně ve stádiu, kdy si dle postavy ještě můžu dovolit téměř jakékoli oblečení (172 cm, štíhlá, pevná 3 prsa), ale dle věku (viz nadpis :-) ) si už nejsem úplně jistá, zda to nebude působit směšně. Pohybuju se v obchodním světě, takže formální oblečení, ale hodně času taky prosedím v kanceláři u počítače.

Mám odvahu na barvy, doplňky, sukně, všechno… Kolegové jsou vesměs mladší, takže nechci působit diblíkovsky ani usedle. Ještě k mému typu - zrz měděné středně dlouhé vlasy, šedomodré oči, pár pih, ale nejsem typická zrzka bledule, opaluju se dobře a ráda :-)

díky předem za všechny tipy a rady
Z.


Reklama

 

Ahoj, okopírovat SJP je sice dobré, ale asi nemáte stejný životní styl. Nedávno jsem narazila na termín boho-chic a představuju si pod tím něco bohémského, ale zároveň elegantního, prostě chic. Něco jako kalhoty se sámky v pase, pruhované triko a sáčko. Vždycky musíš mít na sobě něco elegantního, to ostatní má za úkol eleganci shodit a vyzvednout (podtrhnout) nějaký módní stylový prvek. To se lehko řekne, ale těžko udělá. Musí to vycházet z tebe, z toho co máš ráda.

Zrzunda: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Katbet +49/-25

22.04.12 11:13

 

Mě se třeba líbí jak se ve svých 40+ obléká Sarah Jesica Parker ze seriálu Sex ve městě. Nlebí se mi sice vždy všechno, něco je na mě příliš extravagantní, většinou na mě ale působí mladistvě, alegantně a žensky - ne diblíkovsky nebo pubertálně.
Nebojí se kombinace barev a výrazných doplňků, vždy ale elegantním způsobem, aby to nepůsobilo přeplácaně. Líbí se mi, jak si dokáženapř. nakombinovat kostým či šaty s doplňky, aby vypadala žensky a přitom ne usedle usedle. Pro mě je zdroj inspirace.

Michellka7 +53/-14

20.04.12 10:57

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama