Modrorůžové šaty na svatbu

key.ra

12.05.12 00:58

Zdravím,

před časem jsem si vyhlídla na ebayi - pro mě perfektní - šaty na kamarádčinu svatbu (viz foto). Bohužel prodávající nebyla ochotná poslat šaty mimo UK.

Před chvílí mi přišel e-mail od organizátorky, že svatba bude v barvách modré a růžové, o to víc mě to štve (jak naschvál, opravdu)…

Chtěla jsem se zeptat, jestli jste někde neviděli šaty v podobných barvách, nejlépe v romantickém stylu? Budu ráda za každý tip… No a přinejhorším vytáhnu ze skříně své hedvábné nebesky modré… a doladím třeba růžovým doplňkem… protože bych fakt ráda měla od obou barev kousek - baby pink a baby blue se k sobě dle mě na výjimečné události prostě roztomile hodí :)

Díky moc za případné tipy :)


Reklama

seymy +469/-48

12.05.12 16:56

 

A co třeba nechat si ušít šatičky za sárí, která doporučuje Malatí? I když se mi sárí moc líbí, nemám dost odvahy chodit v tom po ulici, ale nechvám si z viskózových sárí šít letní a společenské šaty už mnoho let, momentálně mám dvoje společenské a asi čtvery letní a není nad ně. Z jednoho sárí mám sukni, top a kabátek s krátkým rukávem nebo šaty a kabátek s tříčtvrtečním rukávem nebo dlouhé volné kalhoty, top a velikou šálu přes ramena. Materiál je moc příjemný a máte záruku, že druhé takové šaty nepotkáte. Na dovolené u moře na mne arabky závistivě koukaly, neb neomylně poznaly původ těch šatů.

Bugatti +50088/-5454

13.05.12 09:22

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama