Modrý kabátek

YeMaya

11.03.16 12:16

Hezký den,
omlouvám se za svůj asi hloupý dotaz, ale jsem v tomto začátečník a nechci udělat chybu. Uvažuji o koupi modrého kabátku, který je velmi podobný jako na přiloženém obrázku. Nejsem moc zdatná v kombinování, proto váhám, zda nepořídit raději černou klasiku. Nejvíce si nevím rady s pokrývkou hlavy, kterou bych k němu měla nosit - jak typově tak barevně. Celkově bych chtěla poradit s komibacemi oblečení (a barev), které by se k němu hodily. Například světle šedé úzké kalhoty, černé kotníkové boty, světlě šedá kabelka a žlutý šátek jsou s tímto kabátem nositelné? A co k tomu na hlavu? Nějaké jiné zajímavé tipy? Poradíte prosím?


Reklama

 

Proč pořizovat černou klasiku ?
Tahle barva je nádherná, nicméně to jestli konkrétně Vám bude slušet mnohem více závisí na tom jaký jste barvený typ (což vůbec neuvádíte). Jak nakombinovat je až v pořadí druhá otázka, kterou bych si položila.
A nejde jen o barevný odstín, ale třeba taky o kontrast. Doporučuji nastudovat informace na stránkách paní Beáty Oravcové, která se laděním barevných kombinací profesionálně zabývá. Mi osobně její postřehy velmi pomohly, protože je tam slovy pojmenované a detailně rozebrané to co jsem předtím vnímala jen jaksi „pocitově“ a nevěděla PROČ.
Jakmile člověk pochopí ten princip, pak už se nesplete. Tak ať Vám kabátek sluší, ať už si vyberete nakonec tuto či jinou barvu. Dost bylo černé ! :-)

YeMaya: Odpověď mi pomohla, děkuji!

saisanka +76/-8

12.03.16 09:52

 

Pokud Vám typově tahle barva sedí, tak se za Vámi na ulici rozhodně ohlédnu. Souhlasím se saisankou, dost už bylo černé. S doplńky je to těžké, ale to co navrhujete nezní špatně. Jako pokrývku hlavy bych rozhodně vyloučila kulicha:-)

YeMaya: Odpověď mi pomohla, děkuji!

pozdni_ctyricitka +933/-334

17.03.16 21:23

 

Ty kombinace, co jste vymyslela by špatné nebyly, ale ten kabátek je děsný.

YeMaya: Odpověď mi pomohla, děkuji!

sulcinka +6313/-2652

12.03.16 01:13

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama