Na konferenci a pak do divadla

Vložit odpověď
květinkam

11.11.14 12:07

Dobrý den,
v pátek se účastním 2 různých akcí - přes den jsem na konferenci (jako student) a program potrvá až do večera, kdy půjdu se svou maminkou na premiéru Rusalky do divadla. Bude velký prohřešek, když navštívím obě akce v tom samém oblečení - tj. černá pouzdrová sukně a bílá společenská halenka - nebo si premiéra v divadle zaslouží něco slavnostnějšího?

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Premiéra si zaslouží opravdu něco slavnostnějšího. Ne snad, že by Vás do divadla kvůli oblečení nepustili, ale zvažte, zda po celém pracovním dni bude Váš oděv pořád ve skvělé kondici.

květinkam: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Betty J. +32757/-3909

11.11.14 12:27

 

Podle mne to, co tu je na fotce, na české poměry stačí (i na premiéru). Ale opravdu po celém dni budete ráda, když se budete moci převléknout. Takže pokud je to řešitelné, nechte si přinést jiné oblečení ;-)

květinkam: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Coballtino +1095/-417

11.11.14 18:28

 

Myslím, že by nejlepší bylo vzít si s sebou ještě šaty. Mohla byste si je dát například k mamince do auta. Buď byste se pak převlékla v autě, anebo někde na záchodcích. Boty, pokud budete mít černé lodičky, můžete nechat stejné, protože šaty k nim nejspíš budou ladit. Pokud by navíc ty šaty byly z nemačkavého materiálu, nic vám nebrání vzít si je s sebou do kabelky. Do nějaké větší se vejdou a tu pak necháte v divadle v šatně. Po konferenci se určitě najde alespoň pět minut na převléknutí :)

květinkam: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

11.11.14 13:34

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek