Nateklé nohy a společenská obuv

Jessika1

15.02.14 14:32

V červnu půjdu své sestře na svatbu za svědka. V té době budu v 7. měsíci těhotenství. Jsem těhotná podruhé a z mé předchozí zkušenost vím, že v té době už budu pěkně nateklá (ne ve smyslu tlustá, ale zadržovala jsem vodu a měla dvojnásobné kotníky i chodidla). V každodenním životě jsem to řešila manželovýma keckama a jedněma echt širokýma botama, které byly o dvě čísla větší, než je moje běžná velikost - nic moc, ale v té době jsem se řídila heslem „účel světí prostředky“, nešlo to jinak. Jak to ale řešt na svatbu? Chci si pořídit nějaké koktejlky v délce ke kolenům, ale fakt nevím, jaké boty k tomu.


Reklama

 

Já bych Vám také doporučila jednoduché dlouhé šaty, které zakryjí kotníky a pohodlnou obuv. Je to podle mě nejelegantnější řešení, nateklé nohy v koktejlkách by asi nebylo to pravé ořechové. Pro inspiraci přikládám svoje letní šaty, které bych se já osobně nestyděla vzít a střihově by mohly být vhodné i pro postavu v 7. měsíci těhotenství. Pokud si šaty nepořídíte v bílé nebo nějaké světlunké barvě s nevěstou si Vás určitě nespletou :-)

Esmee +88662/-22012

15.02.14 15:47

 

Moje odpověď Vás asi neuspokojí, ale já bych si v tomto případě nepořizovala šaty ke kolenům, ale až na zem, aby právě ty oteklé nohy nebyly vidět ( nemyslím si, že by na dlouhé šaty měly na svatbách nárok jen nevěsty ). A pak by se daly tolerovat i nohy v pohodlnějších botách, protože ty taky moc vidět nebudou. Měla jsem v obou těhotenství stejné problémy a v pokročilejší fázi jsem nosila jedině dlouhé kalhoty nebo šaty, abych na nohy neupozorňovala. Co si budeme povídat, oteklé kotníky a chodidla moc estetické nejsou.

Emerald77 +22813/-6040

15.02.14 15:21

 

A proč si vlastně chcete pořizovat krátké šaty? Jestli nemáte nějaký zásadní důvod, tak to ještě přehodnoťte. Jestli na krátkých trváte, doporučuji nějaké sandálky se širokými pásky (možnost povolit vítána) a na rozumném podpatku. Možná byste vybrala v eccu : http://global.ecco.com/…dies/sandals

iga +26712/-5130

16.02.14 13:34

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Růžově květinový Jared Leto

Americký frontman hudební skupiny 30 Seconds to Mars Jared Leto na... Celý článek


Reklama

Už víte, co si koupíte? Černý pátek je tady a s ním i uragán slev!

Všechny nákupní maniačky, pozor! Největší slevová akce roku je zpět... Celý článek

Poslední článek:
Instagram: Realita vs. Iluze

Autor: Kateřina Hl.

Jestli vám slova jako my story, squad nebo selfie nic neříkají, pak... Celý článek


Reklama