Nateklé nohy a společenská obuv

Vložit odpověď
Jessika1

15.02.14 14:32

V červnu půjdu své sestře na svatbu za svědka. V té době budu v 7. měsíci těhotenství. Jsem těhotná podruhé a z mé předchozí zkušenost vím, že v té době už budu pěkně nateklá (ne ve smyslu tlustá, ale zadržovala jsem vodu a měla dvojnásobné kotníky i chodidla). V každodenním životě jsem to řešila manželovýma keckama a jedněma echt širokýma botama, které byly o dvě čísla větší, než je moje běžná velikost - nic moc, ale v té době jsem se řídila heslem „účel světí prostředky“, nešlo to jinak. Jak to ale řešt na svatbu? Chci si pořídit nějaké koktejlky v délce ke kolenům, ale fakt nevím, jaké boty k tomu.

Najdete v encyklopedii: Jak se obléci na pohovor


Reklama

 

Já bych Vám také doporučila jednoduché dlouhé šaty, které zakryjí kotníky a pohodlnou obuv. Je to podle mě nejelegantnější řešení, nateklé nohy v koktejlkách by asi nebylo to pravé ořechové. Pro inspiraci přikládám svoje letní šaty, které bych se já osobně nestyděla vzít a střihově by mohly být vhodné i pro postavu v 7. měsíci těhotenství. Pokud si šaty nepořídíte v bílé nebo nějaké světlunké barvě s nevěstou si Vás určitě nespletou :-)

Esmee +88923/-22022

15.02.14 15:47

 

Moje odpověď Vás asi neuspokojí, ale já bych si v tomto případě nepořizovala šaty ke kolenům, ale až na zem, aby právě ty oteklé nohy nebyly vidět ( nemyslím si, že by na dlouhé šaty měly na svatbách nárok jen nevěsty ). A pak by se daly tolerovat i nohy v pohodlnějších botách, protože ty taky moc vidět nebudou. Měla jsem v obou těhotenství stejné problémy a v pokročilejší fázi jsem nosila jedině dlouhé kalhoty nebo šaty, abych na nohy neupozorňovala. Co si budeme povídat, oteklé kotníky a chodidla moc estetické nejsou.

Emerald77 +22830/-6041

15.02.14 15:21

 

A proč si vlastně chcete pořizovat krátké šaty? Jestli nemáte nějaký zásadní důvod, tak to ještě přehodnoťte. Jestli na krátkých trváte, doporučuji nějaké sandálky se širokými pásky (možnost povolit vítána) a na rozumném podpatku. Možná byste vybrala v eccu : http://global.ecco.com/…dies/sandals

iga +26739/-5132

16.02.14 13:34

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Konečně máme bibli módy. Vogue ode dneška na stáncích!

První československé vydání časopisu Vogue je na světě! Jeho... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Trauma z dětství: Věci na doma, do lesa, k ohni

Autor: Adéla

Jako malá jsem ze všech úkolů od mámy nejvíc nesnášela pokyn... Celý článek


Reklama