Nateklé nohy a společenská obuv

Vložit odpověď
Jessika1

15.2.14 14:32

V červnu půjdu své sestře na svatbu za svědka. V té době budu v 7. měsíci těhotenství. Jsem těhotná podruhé a z mé předchozí zkušenost vím, že v té době už budu pěkně nateklá (ne ve smyslu tlustá, ale zadržovala jsem vodu a měla dvojnásobné kotníky i chodidla). V každodenním životě jsem to řešila manželovýma keckama a jedněma echt širokýma botama, které byly o dvě čísla větší, než je moje běžná velikost - nic moc, ale v té době jsem se řídila heslem „účel světí prostředky“, nešlo to jinak. Jak to ale řešt na svatbu? Chci si pořídit nějaké koktejlky v délce ke kolenům, ale fakt nevím, jaké boty k tomu.

Najdete v encyklopedii: Jak se obléci na pohovor

 

Já bych Vám také doporučila jednoduché dlouhé šaty, které zakryjí kotníky a pohodlnou obuv. Je to podle mě nejelegantnější řešení, nateklé nohy v koktejlkách by asi nebylo to pravé ořechové. Pro inspiraci přikládám svoje letní šaty, které bych se já osobně nestyděla vzít a střihově by mohly být vhodné i pro postavu v 7. měsíci těhotenství. Pokud si šaty nepořídíte v bílé nebo nějaké světlunké barvě s nevěstou si Vás určitě nespletou :-)

Esmee +88969/-22031

15.2.14 15:47

 

Moje odpověď Vás asi neuspokojí, ale já bych si v tomto případě nepořizovala šaty ke kolenům, ale až na zem, aby právě ty oteklé nohy nebyly vidět ( nemyslím si, že by na dlouhé šaty měly na svatbách nárok jen nevěsty ). A pak by se daly tolerovat i nohy v pohodlnějších botách, protože ty taky moc vidět nebudou. Měla jsem v obou těhotenství stejné problémy a v pokročilejší fázi jsem nosila jedině dlouhé kalhoty nebo šaty, abych na nohy neupozorňovala. Co si budeme povídat, oteklé kotníky a chodidla moc estetické nejsou.

Emerald77 +22838/-6043

15.2.14 15:21

 

A proč si vlastně chcete pořizovat krátké šaty? Jestli nemáte nějaký zásadní důvod, tak to ještě přehodnoťte. Jestli na krátkých trváte, doporučuji nějaké sandálky se širokými pásky (možnost povolit vítána) a na rozumném podpatku. Možná byste vybrala v eccu : http://global.ecco.com/…dies/sandals

iga +26795/-5134

16.2.14 13:34

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek