Nosí se oxfordky k sukním?

Vložit odpověď
Nosfi

20.6.14 07:12

Mám jedny docela hezké kožené boty, ale je otázka, k čemu je nosit. Nosí se obecně oxfordky a sukně? A jestli jo, tak jaké sukně? Příliš se necítím na sukně nad kolena a že ploché boty (mají asi 3cm podpatek) k sukni zkracují nohy, vím taky, ale ráda bych je uplatnila i k něčemu letnímu.

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Já myslím, že dost záleží na stylu sukně i bot a také na délce sukně. Já třeba nosím oxfordky nebo boty bez podpatku ke kratším sukním a šatům, ale jen k takovým běžnějším, nepříliš elegantním. Na druhou stranu si je taky beru k jedné pouzdrové sukni ke kolenům abych ji trochu ‚shodila‘, když nejde o žádnou formální příležitost… Taky jsem je jednou viděla k plisované sukni do půli lýtek a vypadalo to úžasně, ale na to mám moc tlustá lýtka nebo něco, to už mi nesluší… Takže doporučuju je vyzkoušet ke všem sukním co máte, nebo si je obout a jít sukně nakupovat, ať je můžete rovnou vyzkoušet spolu, třeba vás něco překvapí :)

buitenlander +304/-63

20.6.14 10:51

 

Neviem v ktorej časti vekového rozpätia v otázke ste, ak v tom mladšom a máte štíhlu postavu, oxfordky sa dajú veľmi pekne skombinovať s podkolienkami alebo nadkolienkami a skladanou sukňou.

Nosfi: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Dixie Sunday +3928/-1444

20.6.14 09:20

 

K sukni jsou super. Ale musí to být takový ten školní styl. Černá nebo kostkovaná kratší plisovaná sukně. Bílé ponožky nebo podkolenky, polokošile nebo sako. Pokud je to variace na školní uniformu, pak to vypadá velmi hezky.

iga +26795/-5134

20.6.14 17:48

 

Mě se vybavuje sladění těchto bot se sukní do stylu mladé retro tenistky se světlou plizovanou sukní nad kolena a světlým přiléhavým topem s límečkem. Ovšem s tou školačkou a podkolenkami to zní ještě líp :)

Markymar +694/-194

22.6.14 18:08

 

Já je nosívám k černé sukni pod kolena, je to skoro půlkolovka tuším. A vypadá to dobře. Výborně se hodí i k tartanovým látkám.

MP Vladenka +9533/-3345

1.7.14 09:23

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek