Nosí se takové boty? A s čím?

Vložit odpověď
modnidrak

9.9.14 12:15

Dobrý den,
dnes jsem v návalu nákupního šílenství koupila dvoje lodičky. jedny jsou obyčejné, černé, na podpatku. Chtěla jsem ještě hnědé, ale měli je pouze na platformě. Chodilo se v nich pohodlně, takže jsem je koupila, ale po návratu domů nějak nevím. Téměř na nikom jsem podobný styl neviděla a nevím, jestli s takovýma botama nejsem trochu mimo?
Jsem teprve studentka, ale budoucí učitelka, proto bych se chtěla začít oblékat trochu reprezentativně. Nosily byste takové boty? Popř. s čím? Nějak nevím, jestli jsem nesáhla vedle a nemám je vrátit zpátky.
Vypadají podobně jako první pískové boty na obrázku.

Předem děkuji za odpovědi!

Najdete v encyklopedii: Barvy

 

Ty boty můžete v klidu nosit. Klínek se nosí běžně a občas bývá i vhodnou alternativou podpatku, protože některým ženám se na klínku chodí lépe, než na podpatcích. To, že ne každá noha v tom vypadá dobře, je věc jiná (ale tak to funguje se všemi typy bot, ne jen s těmito). Mimo nejste ani trochu. Na společenskou událost typu ples, divadlo, formálnější svatba atd. bych je nedoporučila, ale na běžné nošení jsou naprosto ok. Velmi často je ven nosí např. i vévodkyně Kate a spousta dalších celebrit.

Můžete si k nim vzít jak letní šaty, tak džíny, tak také pouzdrovku (pokud byste chtěla jako učitelka chodit formálněji oblečená - ačkoliv tak chodí málokterý učitel). Vlastně je můžete vzít téměř ke všemu. Podle mě je to dobrý kup a nevracela bych je.

modnidrak: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

9.9.14 12:33

 

Vždyť jsou nádherné. Klínek mi přijde ok a navíc je o dost pohodlnější než podpatky. Klidně je noste, do civilu v pohodě a nebála bych se jich ani tehdy, pokud se chcete začít oblékat elegantněji a více společensky. Notabene, jestli jste si je pořídila v takové pískově hnědé, tak nemusíte nijak složitě řešit, jak je sladit. Hodí se ke všemu, stylově i barevně. Zbavit se takových bot mi přijde jako kacířská myšlenka, ty mi připadají jako jeden ze základních stavebních kamenů elegantního šatníku.

modnidrak: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aailyyn +8057/-1745

9.9.14 13:13

 

Já jsem ten typ žen, kterým se na klínku chodí lépe, takže doporučuji. Dnes se nosí široká škála druhů bot, není to jako před 50 lety, kdy něco bylo módní a zbytek mimo.

dagur +4357/-848

9.9.14 13:14

 

Klín se normálně nosí, místo klasických lodiček, takže proč ne, nic nerepre na nich nevidím, navíc jako učitelka budete dost stát, takže bych preferovala pohodlnost…

arw +2303/-685

9.9.14 13:17

 

Krásné boty, já bych je brala hned! Jsou uplne univerzalni, hodi se k cemukoliv. Urcite si je nechte:)

madline +877/-230

9.9.14 18:32

 

vždyť pískové boty na klínku jsou neuvěřitelně variabilní - k sukni, šatům, džínám, kraťasům, kalhotám, prostě ke všemu!:)

http://www.irsimiz.com/…w_wedges.jpg
http://wantandafford.com/…o_wedges.jpg
https://s3cdn-lookbooknu.netdna-ssl.com/…it2small.jpg?…
a ano, nosí je i Kate:
http://www.tomsoutletclassicsonline.com/…58469275.jpg

modnidrak: Odpověď mi pomohla, děkuji!

moi-bebe +2207/-787

9.9.14 15:32

 

Klíny se zrovna hodně nosí. Já je nemusím, ale jestli vám připadají pohodlné, tak proč ne. Navíc ty barevné jsou velice osvěžující.

Miluna Mia +1316/-740

9.9.14 19:44

 

Nosily byste takové boty?“ Tak já určitě ne :D , ale nevidím jediný důvod, proč vy by jste nemohla. Nenechte se odradit některými, zde dříve napsanými komentáři outfitů, blábolícími cosi o „kopýtkách“ a jiné nesmysly. Pochopitelně záleží na celkovém vzhledu, nelze říci, že boty na klínku jsou škaredé, protože jsou na klínku, ale ani obráceně - pokud je bota jako taková ošklivá, tak klínek to nejspíš už nevylepší.

Jirkátor +16463/-4174

11.9.14 06:33

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek