nosící kabát

Vložit odpověď
z maloměsta

17.8.15 21:17

Dobrý večer,

hrdě se hlásím mezi maminky nosnice (já to původně nechtěla, ale moje tvrdohlavé dítě mi to vysvětlilo;), a s blížícím se podzimem začínám řešit, co na sebe. Mám ve skříni spoustu manžestru a celkem čas na šití, takže bych si i vyrobila, tedy otázka - nevíte někdo, kde sehnat střih na nosící kabát? (klidně ho koupím, ale pokud možno v korunách) případně jak vymyslet tu vsadku (nějaké burdy mám, takže na samotný kabát by se střih našel).
moc děkuji!

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Dobrý večer,
možná se Vám bude hodit tento návod http://www.nosenideti.cz/clanek.php?…, obecně mi byly tyto stránky užitečné. Mě osobně se velmi osvědčil nosící tunel http://www.sommi.cz/?… - používali jsme já i manžel, za velkou výhodu považuju možnost podkasání pod nožičkami dítěte - ty jim totiž dost mrznou, ale zbytek těla se potí - dá se řešit návleky, ale tohle je rychlejší při oblékání a vydrží na celé nosící období. Tunel se taky dá např. v obchodě snadno z dítěte stáhnout, takže se nepotí. Bunda s vsadkou to řeší taky, nosící kapsa ne.

Mufka81 +2/-0

17.8.15 23:35

 

Zdravím,
ono pod pojmem nosící kabát já si představím i ten, s kterým se dá nosit i na zádech (rozepínací záda) a na to jsem moc na střihy nenarazila, spíše si maminky kopírovaly bundy od Angel wings nebo RebecaQ, ale tam už to chce povědomí trochu o konstrukci střihu. Pokud nosíš jen vpředu, ušití jednoduché vsadky je nejjednodušší. Na bundu je to velmi zjednodušené obdelník či lichoběžník se zipy po stranách a zřasený gumičkou nakoře i dole, případě s kapuckou nahoře. U delšího kabátu už to chce více tvarovat, aby vám tam nefoukalo. (asi bych se stejně mrkla na ty dvě firmy pro inspiraci, AW má krásné kabáty)
Ještě otázka, jak staré máš miminko. U těch nejmenších, nechodících je bunda či kabát ideální, aneb co nejvíce společných vrstev, které si hřejete spolu. U chodících už bych skoro zauvažovala spíše nad kapsou, která dítěti poskytne vrstvu navíc, ale jinak ho musíš obléct na ven stejně jako sebe, ale to samé platí i u tunelu.

z maloměsta: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Hanulka510 +2/-0

18.8.15 09:36

 

Návod na bundu: http://ekozahrada.blog.cz/…nosici-bunda

Návod na kapsu (vyzkoušeno, je skvělá): http://www.mimibazar.cz/navod.php?…

z maloměsta: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

18.8.15 13:54

 

Rozhodně nosící kapsu. Nemůžu si ji vynachválit.

Ladie +2065/-353

26.8.15 21:07

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek