nový modrý kabát na zimu

Vložit odpověď
sikor

27.1.14 21:16

Dobrý večer,
zítra mi snad dorazí nový kabát. Co si o něm myslíte, je tam 60 % vlny. Chci se poradit jestli mi k němu půjdou rezavé kožené kozačky a kabelka. Taky jakou zvolit šálu. Díky za rady. Trochu mám obavy zda mi barva bude slušet, jsem asi jarní typ ( určitě ne zimní, ke které by se tato barva asi hodila nejspíš ).

 

No nevím, ale nebylo by lepší si tyhle otázky položit, než jste si kabát objednala (píšete, že zítra dorazí)???!
Takže rada jednoduchá. Zítra si ho oblečte a uvidíte, jestli vám bude slušet a co k němu.

Ladie +2065/-353

27.1.14 21:39

 

Můžete mi, prosím Vás, říct, proč si kupujete něco, k čemu nevíte co nosit? Objednáte si kabát a teprve až ho zaplatíte tak zjistíte, že jste vlastně jarní typ a asi vám ta barva nepůjde a ani nevíte jestli vám k tomu půjdou kozačky a kabelka…co s ním pak budete dělat?
Tím že řeknete, že jste ASI jarní typ fakt neurříme zda Vám bude slušet.

Zítra to nafoťte a dejte sem.

anahir +1878/-211

27.1.14 21:56

 

no kabát to je každopádně krásný, zajímavý střih a zvláštní barva…otázka je možná položená pozdě a možná i brzy, ale každopádně mě by se k němu hodila světle šedá - jak šála, tak kalhoty, kabelka i kozačky by mohly být černé, padla tu i bílá - v té bych neviděla problém, nebo smetanová či béžová…výběr doplňujících barev bude asi náročnější a omezenější než u neutrální barvy kabátu

kočka Míťa +1960/-700

28.1.14 07:12

 

Rada vám bude k ničemu, když máte kabát už objednaný, nicméně podle takhle vágně položeného dotazu si myslím, že asi jarnímu typu zářivá chladně modrá asi nepůjde a asi se k tomu nebudou hodit ani rezavé kozačky a kabelka. Osobně bych takový kabát třeba na sobě kombinovala s bílou. Ale to je vám k ničemu a pokud vám barevně opravdu nebude sedět, tak začít to řešit v tomhle momentě je trochu pozdě.

aailyyn +8057/-1745

27.1.14 22:18

 

jako jarnímu typu vám téměř určitě slušet nebude a když k tomu dáte barvy lichotící jaru, nebudou lichotit kabátu. doporučuju zkusit a pokud jste opravdu jaro a kabát má opravdu tuto barvu, tak zas zootu vrátit (mimochodem, kabát by se mi moc líbil, jenže mě by i seděl k barevnému typu. bohužel nemají velikost:()

elesse +1755/-400

27.1.14 22:45

 

Kabát je na obrázku moc hezký a s rezavými kozačkami nevidím problém. Určitě vám to bude slušet - však zítra sama uvidíte. Snad je to to, co jste potřebovala slyšet :)

Barbuchaa +1264/-222

27.1.14 22:19

 

Trochu opráším dotaz - přesně tenhle kabát jsem si koupila (ve výprodeji po sezóně, premiéru bude mít tedy až na podzim) a řeším obdobný problém - co k němu? Zatím jsem si pořídila světle šedý zimní punčocháče :-)

Moje oblíbená kabelka . Kromě toho vlastním tyhle kozačky , dohromady teda nic moc, ale stejně mám v plánu pořídit ještě nějaký jiný.
Co ke kabátu nosit, kromě šedé sukně / šatů / kalhot? A jakou barvu kozaček? A co kabelka? Ráda nosím crossbody, ale přijde mi, že se přes ten kabát moc nehodí…

Ve skutečnosti je kabát tmavší, než na obrázku a víc do petrolejova, ale hodně výraznej, není to taková ta tlumená petrolejová modř. Já jsem zimní typ - bledá, světlý oči, tmavý vlasy, středního věku.

moora +19270/-1510

3.6.14 14:08

 

Je to z e-shopu, když se Vám to nebude zdát tak to zabalte a pošlete jim to zpět. Máte právo do 30 dnů (myslím) odstoupit od smlouvy. A co se týče rezavých kozaček a kabelky, proč ne, myslím, že to bude dobrý. Šálu bych volila pod kabát, je škoda ho kazit šálou na vrh, a pokud se dají klopy ohrnout, tak bych zvolila zelenou nebo bílou či béžovou, mohla by být zajímavá i lila.

xluki +706/-302

28.1.14 11:48

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek