obarvujíci šampony pro červené vlasy

Vložit odpověď
bassetlady

8.12.14 16:52

Vím, že barvení vlasů notabene na ne úplně přírodní barvu se zde považuje za prohřešek. Ale přece zkusím, zda někdo nemá zkušenost s těmito produkty, které by měly pomáhat udržet červenou barvu na vlasech.

http://www.uvlasku.cz/…rvene-vlasy/?…

http://kosmetikasalerm.cz/…mahagon.html

máte někdo zkušenosti?
děkuji

 

S konkrétním produktem ne, ale z několikaletého pubertálního barvení červenou chemií a sbírání informací bych si troufla prohlásit, že tyhle věci nefungují a červená se ráda smývá a nic moc s rychlým blednutím barvy neuděláte. (Mimo téma si neodpustím, že barvení vlasů samo o sobě není peklo. Není peklo ani barvení vlasů chemií. Ani načerveno. Jenom se to musí dělat s citem a vkusem. Nedělá-li se to tak, pak to peklo je.)

aailyyn +8057/-1745

8.12.14 17:23

 

Jediné chemické barvy, které opravdu drží (červené) jsou od Syoss, téměř se nevymývá, leskne se ještě po měsíci a to už je potřeba stejně barvit odrosty.

Toxic +6/-4

9.12.14 12:42

 

Zkuste hennu, nejkvalitnější barvy jsou asi khádí. Má tu výhodu, že si vlasy můžete barvit jak často chcete aniž byste je poškodila, a taky nemůsíte řešit obarvenou kůži např. na uších anebo na čele, prostě kůže se nechytá.

motiva +1350/-282

8.12.14 21:50

 

Taky hlasuju pro hennu. Je šetrná a vypadá v rámci možností červené barvy přirozeně. Vyhnula bych se henně z drogerie, obvykle nebývá 100 % přírodní. Moje kadeřnice používá egyptskou hennu určenou na malování na tělo, bývá prý nejkvalitnější. Akorát tedy aplikace henny není tak pohodlná jako chemické barvy.

Myslím, že proti ne-přírodně vypadajícím barvám vlasů tu většina lidí nemá to nejmenší, pokud nositelce sednou a obarvení je provedeno hezky.

Pokud chcete použít chemickou barvu (nebo ji už používáte), pak myslím, že vám nezbyde než barvit častěji. Červená se prostě hrozně vymývá. S tím ty přípravky nic moc nenadělají. Ale následky častého barvení nejsou buď vůbec vidět, anebo jen minimálně, když si jednou za týden do vlasů na pár hodin plácnete ricinový nebo kokosový olej (případně jejich směs). Je to výborná věc. :)

andiedvorakova +8745/-1219

8.12.14 22:25

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek