Obchod s látkami v Ostravě

Nosfi

30.06.13 16:02

Pomalu se mi rozšiřuje nákupní seznam látek, které bych chtěla nakoupit a těžko říct, jestli se mi vyplatí poštovné z internetu. Pro své šicí pokusy nepotřebuju extra kvalitu, spíš cenu, která mne nebude mrzet, pokud to nezvládnu. Máte doporučení na nějaký obchod v Ostravě?
Nákupní seznam: Černá bavlna (ikea to jistí)
Tyl na spodničku
Nepříliš mačkavá směsovka na volnější kalhoty
Hezky barevná šatovka na pokusy


Reklama

 

No, galanterka u Sýkoráku (omrzlé přednasrané prodavačky, ale je tam relativně výběr), pak na Čs. legií naproti fildy je na rohu jeden textil (dražší, ale mají tam všecko) a další (povětšinou bytový, ale dají se tam najít i oděvní matroše). Toliko pro centrum. Nevím, jestli někde mimo mají lepší výběr a ceny.

Lienka77 +1588/-217

30.06.13 17:15

 

Látky v Lasu fungují, na tak malý obchůdek pěkný výběr- ale rozhodně tam nenajdete úplně obyčejné,levné látky. na šicí „pokusy“ spíše opravdu textil u Sykoráku :) u Dilecty už žádné další látky nejsou, pamatuji si jen na obchod vedle divadla- prodávali tam hotové oblečení XXXL a látky. Bohužel zrušeno. pár látek mají i na Nádražní ulici.Je to cca v půli cesty mezi tramvajovou zastávkou Elektrou a Stodolní(napravo, při směru jízdy z centra k nádraží)- nenápadný obchůdek s oblečením plus látky.

Další obchody by mně samotnou zajímaly, ale celkově je to bída. už mám spadeno, že vyrazím do Olomouce:http://www.ladyw.cz/

Olivera +975/-79

01.07.13 21:41

 

Na Sokolské u Sýkoráku mají dost velký výběr a občas i slevy, nějaké látky mají v Porubě blízko zastávky Vozovna ve směru do centra, jinak je to dost slabé, kdysi byly látky i v Lasu, ale nevím, jestli jsou tam ještě.

dagur +4214/-839

30.06.13 21:54

 

Ulice Čs. legií 4 - obchod Dilecta, a pak na stejné ulici jsou kolem něj další dva obchody s látkami, to ale nevím, jak se jmenují.

Kakajkokakajove +3016/-796

01.07.13 15:46

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama