objednání z lady v london - problém

Vložit odpověď
AnaKarenina

12.1.15 15:38

Dobrý den,

objednávali jste někdo v poslední době něco z ladyvlondon? Nechala jsem se zlákat slevou, objednala jsem, peníze strhli, došel potvrzovací e-mail o tom, že objednávku převzali, ale nic o tom, že order has been dispatched… Kontaktovala jsem je už asi 6 maily - bez odpovědi. Objednávku jsem uskutečnila 31.12.
Jsem samozřejmě docela rozladěná, doma mám už dvoje šaty a problém nebyl, ale vzhledem k absenci komunikace z jejich strany a neobdržení e-mailu o odeslání zásilky bych to tentokrát viděla spíš na e-shop než na poštu. Měli jste někdo podobný problém, nebo mám prostě „kliku“?
Samozřejmě jim zítra zavolám, ale zajímalo mě jestli se Vám to někomu třeba v období povánočních výprodejů, kdy mají asi frmol taky stalo …
Díky a mějte se.

 

Nestalo, a to ani když jsem objednávala v období větších slev. Vždy bylo odeslání rychlé. Nicméně jednou jsem je kontaktovala e-mailem a trvalo něco přes týden, než mi odpověděli.
Možná bych je zkusila kontaktovat ještě přes Facebook (napsat jim na zeď), všimla jsem si, že hodně e-shopů reaguje rychleji, když musí nějakou stížnost řešit veřejně.

AnaKarenina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Roseline +33399/-3959

12.1.15 17:08

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek