Objednávka z ladyvlondon

Vložit odpověď
michanuela

25.4.14 15:49

Dobrý deň! mám dotaz na tých, ktorí si už niekedy objednali šaty z ladyvlondon. Konkrétne ide o to, že somm sa v Utorok snažila objednať šaty, vyplnila som aj údaje o karte a chcela som zaplatiť.Napísalo mi ale, že sa platba nepodarila. Neskôr som však zistila že peniaze sa mi strhli. Tkže teraz neviem, či som šaty objednala, či nie. Neviete mi poradiť, či posielajú nejaký e mail, že zaregistrovali objednávku, alebo nie? Me totiž žiaden e mail neprišiel, tak neviem čo mám robiť( ešte ma napadlo, že som zadala zlý e mail- v tom prípade neviem do koľkých dní by mali šaty prísť, kedy to už mám riešiť…)

 

Nikdy jsem od nich nic nebrala, ale vzhledem k nepotvrzení objednávky, stržení peněz a hlášce o nevydařené platbě bych je ihned kontaktovala. Objednávala jsem ale už hodně věcí ze všech možných webů a tohle se mi tedy nestalo nikdy. Napsat jim je úplně normální a předejde se tím zbytečným problémům a zklamání.

Amun +17734/-1289

25.4.14 16:42

 

Určitě tam napište. Objednávala jsem několikrát a posílají potvrzovací mail, jednou se mi stalo, že mi při placení vypršela platnost stránky (nebo jak se tomu řekne :) a peníze nedopatřením odešly dvakrát. Napsala jsem jim, velice brzo mi přišla odpověď s omluvou a za pár dní jsem měla peníze zpátky. Jinak jsem z nákupem tam neměla nikdy problém, takže hlavně se nebát.

michanuela: Odpověď mi pomohla, děkuji!

clem +1579/-489

25.4.14 22:07

 

Hned bych jim napsala. Posílají potvrzovací mail a i s vracením peněz v případě nespokojenosti se zbožím jsou velmi rychlí a spolehliví, takže to spíš vidím na špatně napsaný mail.

Stuclinka +1508/-400

26.4.14 13:35

 

Automatický potvrzovací e-mail posílají hned po objednávce a jestli si dobře pamatuju, tak i při expedici. Pokud vám žádný e-mail nepřišel, určitě jim napište. Komunikace s nimi je bez problému a určitě to spolu vyřešíte. Přiložte print screen z el. bankovnictví pro rychlejší dohledání stržených peněz.

Martishka +903/-68

26.4.14 19:23

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek