Oblečení do klubu

Vložit odpověď
bubbagump

11.6.12 20:19

Po poměrně dlouhé době se chystám do klubu (Nebe na Václaváku). Absolutně nemám tušení, co na sebe.
Normálně vyznávám minimalistický styl, elegantní, ale ne usedlý.
Co se vůbec do klubů nosí? Díky za tipy. :-)

Najdete v encyklopedii: Módní styly

 

Cokoli. Uvidíte slečny v rozthaných džínech, stejně jako elegantní dívky v sukni a blůzce, stejně jako dívky, co vypadají jako lečí děvy. Někdo se na to vyfikne elegantně a sexy v jednom, někdo se snaží být sexy, až je to laciné až na půdu a spousta lidí nosí to, co přes den. Na Václaváku bude asi víc turistů, než jinde, takže oni budou asi oblečeni trošku jinak. Takže myslím, že nemáte velkou šanci to nějak výrazně pokazit :)

firefly +5490/-789

11.6.12 21:21

 

Souhlasím s firefly, jen přidám poznámku, že v Nebi to bývá dost natřískaný, tím pádem i HORKO, takže bych doporučila určitě něco bez rukávů. Jestli jste šatový typ, tak klidně šatky, já je tahám všude, když si nevezmete nějaké úplně na tělo, tak Vám odpadá problém s vyhrnující se sukní a podobně. Jinak se tam hezky bavte. ;)

tutuovana +84/-32

12.6.12 10:02

 

Souhlasím, s příspěvky výše, nosí se všechno. Pro mě je návštěva podobných zařízení (jednou za 150 let :)) příležitostí vytáhnout kousky typu „vypadá to super, ale nevím, kam bych to nosila“. Takže doporučuju si to užít jak z hlediska oblékání, tak akci samotnou!

prettywoman +539/-158

13.6.12 00:17

 

Přesně tak ;) jediný co bych si na večer do klubu užila by bylo všechno výraznější. Můžete si dovolit výraznější líčení, kratší sukni a větší výstřih ;) (obrazně řečeno). Taky nějáké větší doplňky, ulítlou kabelku, top s nějákým bláznivým potiskem. Prostě se na outfitu trošku vyřáděte :) - ale bacha, zase to moc nepřehnat - nechceme vypadat jako náctileté návštěvnice venskovské diskotéky- hlavně neztratit nadhled, důstojnost a šmrnc :)

girl.or.element +7128/-2720

11.6.12 21:34

 

Já teda nejsem nějaký pařmen, ale vetšinou beru černé slimky a nějaký top, volnější, třeba i s vetkaným třpytem, na jedno rameno apod, prostě něčím zajímavý. Protože když tancujete sukně se různě vyhrnuje a je to otrava pořád to hlídat, což platí i o poprsí nacpané jen tak tak to výstřihu. Jo a když to vydržíš, tak klidně i boty na podpatku, ale je to peklo na nich vydržet třeba do čtyř do rána…

Madlenka007 +210/-33

12.6.12 07:59

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek