Oblečení k obhajobě

Vložit odpověď
Bea-trix

11.4.16 19:44

Dobrý den,
prosím o názor, zda jsou dané šaty vhodné k obhajobě. Pořídila jsem si je původně za tímto účelem, jsou velmi pohodlné, se záměrem že je doplním pouze černými lodičkami. Teď se mi celá kombinace ale zdá nevýrazná (mám světlé vlasy). Čím šaty oživit, nebo raději pořídit jiné?

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Vypadají dobře a na obhajobu (jedná-li se o bc. či dipl.) se podle mě hodí. A myslím, že s černými lodičkami to bude příjemné ladění…

Holkazpodkroví +2876/-769

11.4.16 21:32

 

Pro oživení šatů bych doporučila tenký pásek (kvůli obroubení šatů černý) a zajímavou brož, aby Vám přitáhla pozornost k obličeji - ideálně ve Vaší nejslušivější barvě nebo takové, která zvýrazní Vaše oči. Nic dětinského, ale to, co Vám ve chvíli stresu dodá odvahu nebo povzbuzení - může být po babičce, od někoho milého nebo taková, co vyjadřuje Vaši osobnost. Můžete zkusit sehnat i brož, která má vztah k tématu Vaší práce - např. pokud píšete o broucích na Madagascaru, tak třeba něco s hmyzem ap. Myslím, že velmi pěkná by byla i látková květina nebo zajímavý hedvábný šátek.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
http://maitaicollection.com/pages/tutorials

linda21 +2183/-497

12.4.16 09:52

 

Bea-trix,
k obhajobě je nutné si vzít něco, v čem se cítíte dobře vy. Protože (mluvím z vlastní zkušenosti) se pak můžete soustředit na to, že je vám v oděvu nepříjemně (tlačí,nesedí na prsou, nepříjemný materiál) více než na otázky.
Mně se ty šaty docela líbí, myslím si, že s černými lodičkami budou pěkné, možná bych si být vámi vzala i černé sáčko, abyste se v nich cítila výraznější. Důležité je, jak se v šatech cítíte vy, píšete, že dobře, tak bych jiné šaty neřešila.

Lucienka_M +2930/-357

12.4.16 09:06

 

Mně se ty šaty líbí a přijdou mi vhod. Popravdě, já už ani nevím, co jsem na obhajobě měla na sobě, zas taková událost mi to nepřipadalo - hlavně, aby oblečení bylo slušné a formální a to je. Vzala bych si černé lodičky a pokud vám sluší tak třeba černou čelenku do vlasů.

aviv +836/-294

14.4.16 14:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek