Oblečení k obhajobě

Bea-trix

11.04.16 19:44

Dobrý den,
prosím o názor, zda jsou dané šaty vhodné k obhajobě. Pořídila jsem si je původně za tímto účelem, jsou velmi pohodlné, se záměrem že je doplním pouze černými lodičkami. Teď se mi celá kombinace ale zdá nevýrazná (mám světlé vlasy). Čím šaty oživit, nebo raději pořídit jiné?


Reklama

 

Vypadají dobře a na obhajobu (jedná-li se o bc. či dipl.) se podle mě hodí. A myslím, že s černými lodičkami to bude příjemné ladění…

Holkazpodkroví +2870/-766

11.04.16 21:32

 

Pro oživení šatů bych doporučila tenký pásek (kvůli obroubení šatů černý) a zajímavou brož, aby Vám přitáhla pozornost k obličeji - ideálně ve Vaší nejslušivější barvě nebo takové, která zvýrazní Vaše oči. Nic dětinského, ale to, co Vám ve chvíli stresu dodá odvahu nebo povzbuzení - může být po babičce, od někoho milého nebo taková, co vyjadřuje Vaši osobnost. Můžete zkusit sehnat i brož, která má vztah k tématu Vaší práce - např. pokud píšete o broucích na Madagascaru, tak třeba něco s hmyzem ap. Myslím, že velmi pěkná by byla i látková květina nebo zajímavý hedvábný šátek.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
 http://maitaicollection.com/pages/tutorials

linda21 +2006/-467

12.04.16 09:52

 

Bea-trix,
k obhajobě je nutné si vzít něco, v čem se cítíte dobře vy. Protože (mluvím z vlastní zkušenosti) se pak můžete soustředit na to, že je vám v oděvu nepříjemně (tlačí,nesedí na prsou, nepříjemný materiál) více než na otázky.
Mně se ty šaty docela líbí, myslím si, že s černými lodičkami budou pěkné, možná bych si být vámi vzala i černé sáčko, abyste se v nich cítila výraznější. Důležité je, jak se v šatech cítíte vy, píšete, že dobře, tak bych jiné šaty neřešila.

Lucienka_M +2850/-348

12.04.16 09:06

 

Mně se ty šaty líbí a přijdou mi vhod. Popravdě, já už ani nevím, co jsem na obhajobě měla na sobě, zas taková událost mi to nepřipadalo - hlavně, aby oblečení bylo slušné a formální a to je. Vzala bych si černé lodičky a pokud vám sluší tak třeba černou čelenku do vlasů.

aviv +738/-278

14.04.16 14:18

 

Mám stejné šaty a k obhajobě bych je nedoporučila kvůli materiálu, ten se mi zdá dost neformální. Jinak střihem a vším jsou super, sama je nosím na zkoušky (ty se u nás nehrotí, ale je fajn přijít slušně oblečená), ale na obhajobu se mi zdají málo… Nicméně, záleží na zvyklostech u vás na škole, znám fakulty, kde by to nebyl problém vůbec :)

betty198 +1249/-323

11.04.16 20:13

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Plavky do města nepatří

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Na Instagramu možná vypadají úžasně a cool. Plavkovina postupně... Celý článek


Reklama