Oblečení ke státní zkoušce

Vložit odpověď
101lev

2.1.17 19:50

Ahoj, prosím o radu, zda se tohle oblečení hodí ke státní zkoušce. Nejedna se o typické statnice, ale něco jako velká souborna zkouška. Za kvalitu fotky se omlouvám, je to vyriznute z kolektivní fotografie.

Díky moc

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Černobílá kombinace je klasika, fotka je ale malá, tak styl kalhot jen odhaduju na „sportovní“ podle zipu zboku a úzkého střihu. Šla bych do klasických, rovných (jako od kostýmku).Halenka je taky málo vidět, ale na průsvitnou nevypadá. Lodičky standard.

Chany +14998/-1563

2.1.17 22:35

 

Podle mě na zkoušky - státnice, zkoušky na VŠ je toto vhodné. Možná kalhoty bych zvolila širší - pukové - kostýmkové. :) Anebo černou pouzdrovou sukni na kolena. Decentní líčení určitě!

Osobně mi to přijde takové neoriginální a nenápadné, ale pravdou je, že na zkoušky to volím podobně - radši netrčet z davu a moc nevyčnívat! Neupozorňovat nějakýma výstřednostma. (I když znám některé zkoušející tak dobře, že si ráda vezmu něco květovaného, veselého, šílenou kombinaci, rudou rtěnku… A vím, že ještě bude člověk pochválený za originální outfit!)

101lev: Odpověď mi pomohla, děkuji!

zelwice +270/-214

15.1.17 13:26

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek