Oblečení ma volbu Miss

Vložit odpověď
xBambix

17.3.15 09:50

Zdravím,

tuto sobotu se máme s přítelem účastnit akce „Supermiss“ v hotelu Hilton. Ani jeden, jak já tak partner, netušíme jak se na tuto společenskou událost obléknout. Můj přítelem stále polemizuje, že by si vzala oblek, ale já se domnívam, že je zo zbytečné. Na vstupence ani na webových stránkách není uveden dress code, proto Váš žádám o radu.
Děkuji předem za Vaši odpověď

 

Vzhledem k překlepům si nejsem úplně jistá, jestli je váš přítel muž, ale pokud ano, domnívám se, že kromě manuální práce, což není tento případ, ještě nikdy žádný muž nic nezkazil, když se kamkoliv dostavil v obleku. Co si máte vzít vy, to teda ale fakt nevím.

+/-

17.3.15 10:24

 

Jak uvedla @stricc, když si Váš přítel vezme oblek, tak nic nezkazí. A když si vy vezmete malé černé či jiné tmavé šaty, tak taky nic nezkazíte.

Kapitan Amerika +1764/-428

17.3.15 12:56

 

Na pozvánce o dress codu sice nic není, ale to neznamená, že je vhodné vzít si cokoliv. Když vás někdo pozve na utkání v tenise, také automaticky vytáhnete sportovní oblečení - ani vás nenapadne běhat po kurtu v podpatcích a koktejlkách, že? Mno, stejně tak není vhodné jít na slavnostnější událost v trekovkách a šusťákovce. Oblek bude tudíž nejlepší řešení. Ona to sice není žádná doopravdy nóbl událost, ale naprostá většina lidí v obleku přijde, oblek budou mít porotci i moderátor. Bude se to natáčet… Takže přijít tam nedej bože v džínách a svetru by asi mohl být trapas. Když všichni okolo mají obleky (ať už padnoucí či ne) a vy jediní jste tam v modrácích, asi to není nejlepší pocit. Tady v Čechách se lidé pořád bojí, jestli oblek nebude příliš atd., ale ve skutečnosti je oblek zcela běžné oblečení, které se v těch správných variantách v jiných státech nosí klidně denně. Příliš není téměř nikdy. To samé platí pro ženy a šaty. Takže se tím nenechte vyvést z míry. Hezky se oblékněte a užijte si večer. :)

xBambix: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

17.3.15 16:26

 

Tady je odkaz http://www.ceskatelevize.cz/…16015/video/ na video z předešleho ročníku,když se podívate na lidi v čem tam sedí, tak můžu v oblecích a ženy asi bude idealní jak již zmiňované malé černé..

trotlynka +285/-66

17.3.15 15:10

 

Je lepší přijít v šatech/obleku do společnosti, která má rifle než obráceně.

Jirkátor +16464/-4174

18.3.15 08:38

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek