Oblečení na promoce

Tajanka83

24.04.15 19:03

Dobrý den. Potřebovala bych poradit s kombinací oblečení a doplňků na moje promoce. Mám na výběr dvoje šaty a jednu kabelku. Nemám ale moc cit na ladění oblečení. Pod oboje šaty budu pořizovat ještě spodničku…chtěla bych bílou abych ji mohla používat k oběma šatům.


Reklama

 

Myslím, že kabelka se nehodí ani k jedněm šatům. Na promoci bych si vzala ty černobílé, protože zakrývají ramena. Z monitoru nevidím, jestli ta světlá barva do krémova, pokud ano, vzala bych nude lodičky a kabelku jemné (smetanové) barvy. K tomu akorát jednoduché náušnice (perly) a možná decentní náramek.

Lenicka07 +947/-441

24.04.15 19:27

 

No, správně jsou zahalená ramena, ale i když si vezmete ty fialové, budete pořád zářit. Se spodničkou budete za hvězdu. Obecně je vhodné základní pravidlo ‚buď odhalim vršek nebo spodek‘, ergo ramena + výstřih nebo kolena.
Byla jsem ale shodou okolností na promoci (jako host) minulý týden, konkrétně v pražském Karolinu (což je podle mě místo, kam by se měl člověk opravdu obléct s rozvahou a úctou) a slečny absolventky měly nejedna tu sukni nad kolena, tu ramínka z pod kterých lezla podprsenka či řádný výstřih či otevřené boty. Korunovala tomu dívčina v kratších (asi) šatech na špagetových ramínkách, pod kterýma měla na nohou jakési růžové leginy. Krásně to podtrhoval fakt, že byla samotná ze svého oboru a stala na konci a ještě s vyznamenáním, takže všechny oči na ní…
To jen pro představu, jak moc je třeba se strachovat dresscodu…
Jinak souhlasím s @Lenicka07 v doplňcích.
Kdybyste zvolila ty fialové šaty, tak bych osobně zvolila spíše černé doplňky (včetně spodničky a to k oběma šatům, ale já mám averzi vůči bílým spodničkám :) )

betty198 +1249/-323

24.04.15 22:57

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

H&M vytvořilo novou značku ARKET

Už 25. srpna 2017 se v Londýně otevře nový obchod s luxusnějšími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Manolo v Praze: Návrat do Čech a pohádkové střevíce

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Čekání se vyplatilo. Do Prahy se přesouvá dlouho očekávaná... Celý článek


Reklama