Oblečení pro chladné počasí - matrikářka

Vložit odpověď
lau

29.5.14 22:04

Potřebuju poradit. Sháním oblečení, ve kterém mi nebude zima na podzim, v zimě a na jaře v obřadní síni na zámku. Původně jsem myslela na kalhotový kostým, ale raději mám šaty a sukně.

Mám 170 cm, velikost saka a šatů 40, sukní 38.

Máte nějaký tip, v čem bych za hodinu nezmrzla? Nejlépe i s odkazem na eshop, případně kamenný obchod v Kolíně nebo Praze. (A něco, co mě finančně nezruinuje. Počítám tak do 2.000. Leda bych se do něčeho tak zamilovala, že by mi byla cena jedno :D)

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Co třeba šaty (ať už pouzdrovky nebo třeba s áčkovou sukní) s 3/4 nebo dlouhým rukávem a větší příměsí vlny? Ve vlněných šatech by Vám zima snad být neměla, případně by se pod ně dala vzít třeba termo košilka. Podobné šaty jsem v zimě myslím viděla v Marks & Spencer a Debenhams, možná by je mohli mít i v Nextu. Co jsem ale teď koukala na stránky tak tam mají zatím samé letní.

Jak u šatů vyřešit zimu od nohou mě bohužel nenapadá. Lodičky a silonky moc nezahřejí a kozačky předpokládám vhodné nejsou.

lau: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Baara +389/-64

30.5.14 09:54

 

Souhlas s Barra
něco třeba takového ( u Kate by se dalo vybrat více věcí pro inspiraci ), šaty + delší sako (kabátek), nejlépe z vlny ta, v zimě zahřeje.
Teď v obchodech asi nic takového nebude, ale podzimních kolekcích se něco určitě najde.

lau: Odpověď mi pomohla, děkuji!

oriskova +365/-72

30.5.14 10:15

Dadoo +128797/-24839

30.5.14 14:59

 

Návrhářka Petra Balvínová šije termošaty. Cenově jsou sice jinde, než si představujete, ale můžete si vybrat z několika střihů a barev. Jsou pohodlné, příjemné a lehce návykové :-).

+/-

2.6.14 09:42

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek