Oblečení pro vysoké ženy značky Next

Vložit odpověď
susul

13.1.14 15:06

Ahojte potrebujem poradiť, ako sedí veľkostne oblečenie pre vysoké ženy značky next, meriam 180cm, konfeknčnú veľkosť mam 40 tku, od akej výšky je určená predĺžená verzia, hľadala som vo veľkostných tabuľkách, ale nenasla som.
Ktoré značky majú ešte predĺžené varianty vo svojich ponukách. Budem vdačná za každý typ( dávala som si veci šiť, žial krajčírka sa mi odsťahovala a nepodarilo sa mi nájsť náhradu.)

 

Mám dojem, že většinou od cca 176cm výšky. Next, M&S, Top Shop, New Look. Prodloužené velikosti má mnoho firem, ale k nám je dost často nedovážejí. Jestli máte možnost, vyrazte do UK, tam jsou petite/ tall kolekce skoro v každém obchodě.

susul: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Dahllie +31570/-3983

13.1.14 15:43

 

Next má především více délek. Buď seženete v prodloužené Long nebo i Extra Long. Ale stejně je to zrádné. Jednou mi long délka sedí perfektně, podruhé je mi krátká a potřebuji Extra long. Takže je tak jako tak nejlepší vyzkoušet. Chodím do brněnské prodejny, mají malý výběr, ale lepší než nic, Větší výběr této značky má na netu halens.cz. Jinak je také možné si do prodejny zboží objednat. Dále potom prodloužené délky má M&S, Vigoss jeans, Topshop (tedy aspoň v UK), s.Oliver a Esprit. Samozřejmě, jak píše Dahhlie, v UK je to nebe a dudy, byla jsem tam jako v ráji :) a jen pro info, mám 183 cm ;)

susul: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Ichy +596/-95

13.1.14 19:23

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek