Úprava obočí

Vložit odpověď
naylynka

13.5.14 15:54

Ahoj.Je mi jedenáct let a trápí mne obočí.Je vhodné s tímto věkem jít na upravení obočí?Máte rady,jak bych si to mohla vytrhat sama nebo s pomocí někoho?Je dobrý vosk na obočí,jak se používá?Prosím napište vše,co víte o obočí.Díky!!!

 

Jestli tě obočí trápí, tak nevidím důvod, proč ho neupravit, ale sama bych to nedělala. Ono to špatně a dlouho dorůstá, když se to pokazí, a obličej člověk do svetru neschová. Obočí může navíc opravdu dost změnit výraz k lepšímu nebo k horšímu, takže bych to brala vážně.Šla bych na kosmetiku. Dál už třeba člověk zvládne upravovat sám pinzetou. I když moje kosmetička to stejně vždycky udělá líp než já.

naylynka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Stuclinka +1508/-400

13.5.14 16:17

 

Já osobně si obočí upravuji tak dlouho, že už si ani nepamatuji, kdy jsem začala (akorát jsem na první kosmetice při trhání hrozně slzela:D). Pokud tě trápí, souhlasím se Stuclinkou :D proč ho neupravit? Vosk bych na obočí nepoužívala, nebo alespoň mně se mnohem lépe zachází s pinzetou. Pokud ale nemáš úplně jistou ruku, jak bylo řečeno, člověk může hodně pokazit a dorůstá to vážně pomalu. Asi bych pro začátek radila zajít ke kosmetičce a pak upravovat už od profesionálky vytvarované obočí, pokud tě neláká chodit pravidelně.

naylynka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Amun +17734/-1289

13.5.14 17:19

 

Sama jsem byla u kosmetičky poprvé ve 12 (na trhání obočí), takže mi na tom nic zvláštního nepřijde. Určitě bude lepší se svěřit do rukou někoho, kdo ví, co dělá, než se doma snažit sama, nemuselo by to dopadnout. Právě ta první úprava tvaru obočí je hodně důležitá, pak už to jen stačí udržovat. Pinzeta je v tomto ohledu lepší než vosk.

naylynka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Barbuchaa +1264/-222

13.5.14 22:01

 

Přesně tak - moje kosmetička „dělá“ i děti, chodí k ní pár takhle „starých“ zákaznic. Poptej se třeba kamarádek, v rodině na nějakou milou, levnou a dobrou :-)

naylynka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

dorotheaD +116/-31

14.5.14 08:14

 

taky bych raději někam zašla. Mimochodem, k úpravě obočí doporučuji videa na youtube, hlavně Getthelouk a Petralovelyhair. Dozvíš se tam asi všechno a je to rychlejší než když to budu vypisovat:)

naylynka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

elesse +1755/-400

14.5.14 09:45

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek