Odbarvené vlasy

Vložit odpověď
Aurugon

22.3.18 07:43

Zdravím, včera jsem si šla ke kadeřnici pro ombré, v první chvíli vo jsem viděla výsledek jsem si řikala že to vypadá fakt dobře, nebylo to přesně to co jsem chtěla ale měla jsem pocit že mi to sluší, kadeřnici jsem to odkývala a zaplatila, po příchodu domů jsem se zděsila. Vypadám hrozně, vlasy žlutý jak počůraná sláma, přestože jsem přírodně blondýnka, vůbec mi nesluší a ani se mi nechce vyjít někam ven mezi lidi, dneska ráno jsem vstávala dřív a zkusit jestli mi nepomůže přírodní ztmavení kávou jak jsem se někde dočetla, bohužel, vlasy pořád stejně světlý, chodit za ní znovu už opravdu nechci, asi zajdu do jinýho kadeřnictví, kamarádka mi jedno doporučovala, ale je opravdu drahý a objednávacì doba je minimálně čtrnáct dní, co jsem tam volala tak spíš měsíc, asi chapete že tak dlouho se mi nechce chodit venku s takhle hroznýma vlasama, koupit si barvu domů a jít třeba dohněda se bojim abych nedopadla ještě hůř, nemáte nějaké rady nebo nevíte co s tím?

 

Neunáhlujte se, nechte vlasy odpočinout. Po několika dnech možná uvidíte všechno jinak. Jste mladá, máte nárok na experimentování, nemůže to být zas tak strašné. Rozhodně na to hned nedávejte žádné další odstíny !

Alterations +3494/-1015

23.3.18 14:04

 

Já bych se ještě poradila s někým, komu v tomto směru důvěřuji a pak teprve konala. Někdy si samy sobě pripadame příšerné, ale skutečnost bývá mnohem snesitelnější
Zkuste se taky vyfotit a pak v klidu prohlédnout, to bývá někdy lepší než zrcadlo.

Aurugon: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Bossygirl +6532/-2376

22.3.18 14:21

 

Jestli je to moc žluté, tak by mohl pomoct fialový šampon. Fialová a žlutá se neutralizují a výsledek je bílá. Obvykle je to vidět tak po třech použití. Pokud se to přežene, vyjde z toho světle fialová. A je to vratné.

Lakerol +1560/-230

23.3.18 13:58

 

To se mi jednou taky stalo. Existuji specialni pripravky, ktere tu zlutou stahnou. I bez nich ale ta zluta postupne vybledne a bude to vypadat lepe.
Pokud Vam to pripada opravdu hrozne, muzete par dni ven chodit v satku. Porozhlednete se po internetu, jak se daji uvazat a zkombinovat, a bude to vypadat jako zajimavy modni doplnek.

Hayele +431/-212

1.4.18 13:01

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek