Oděv na Fantoma opery

Vložit odpověď
Lucienka_M

17.2.15 16:14

Dobrý den,

potřebovala bych poradit s šaty na Fantoma opery. Nechce se mi moc investovat do nových šatů. Šaty, o kterých uvažuji, mám dvoje:
Jednak jedny něco jako:
ale delší a ne tak na tělo. Jsou prostě smetanovo černé s grafickým vzorem, viskoza, ke kolenům, zavinovací, Promod.
a nebo něco takového v jasně červené barvě.
Mám i docela pěkné černé sáčko. Punčochy nosím převážně černé, matné a neprůsvitné, mám křečové žíly.
Předesílám, že už mi 45 dávno bylo, padesát mi ještě není.
Postavy jsem maminovské, velikost 42 - 44, bohužel jsem dost hranatá (100 - 78 - 106, výšky kolem 170.
Je mi jasné, že gazela a křehká dáma ze mne nikdy nebude, ale nechci vypadat úplně pekelně.
Díky za odpověď.

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Pokud nemáte gazelí postavu, velký geometrický vzor z vás udělá na pohled důchodkyni. Pokud jsou druhé šaty bez vzoru, brala bych na každý pád ty červené, taky proto, že mají rukávy, což bude pravděpodobně pohodlnější. Pokud vzor mají (ten na obrázku mi přijde takový pyžamovitý), volte delší. :)

Lucienka_M: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Nosfi +397/-143

17.2.15 19:47

 

Zas bych to tak nehrotil, na muzikálu bude stejně polovina lidí v riflích. Bez fotografie Vám tady poradíme těžko. Stoupněte si v těch šatech i s doplňky před zrcadlo, kriticky na sebe koukněte a vyberte si ty, které Vám víc sluší. Někdy poradí i manžel (takových je ale málo ;) ) nebo dobrá kamarádka.

Jirkátor +16464/-4174

18.2.15 10:04

 

Šla bych do těch druhých. Ty geometrické - obávám se, že budete za diblíka, navíc to sedí jen extrahubeným, ostatním to přidává kila.

Jinak moc chválím, že na Fantoma jdete ve společenském. Byla jsem podruhé v sobotu a viděla jsem tam nemalé množství buranů v plísňáčích s fleecovou bundou či flanelovou košilí (povětšinou chlapi, jejich manželky přitom byly krásně oblečené a nalíčené), případné slečinky v orvaných džínách nacpaných v kozačkách.

Lucienka_M: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP Vladenka +9533/-3345

18.2.15 09:39

 

Já byla na Fantomovi v listopadu, většina žen měla vkusné malé černé/ černé či červené koktejlky/kostýmek atp., takže já bych volila ty červené.

Co jsem ale osobně viděla, našlo se tam x slečen v letních minišatech, v legínách, v modrácích, a dokonce v neuvěřitelném neonovém „party“ looku.
Také bylo k vidění spoustu super chlapů v obleku, ale také x můžu typu „Pažout“ v divoce vzorovaném a starém svetru od babičky. Rovněž jsem spatřila existence v maskáčích (to asi, aby nebyl na sedačce vidět:D), v bermudách (ano, v listopadu) a jednoho těžce metalového nadšence.

Dlouho jsem nebyla na žádném muzikálu, myslela jsem, že Ada kolikrát trochu přehání, ale moje víra v to, že se lidé umí alespoň částečně společensky ustrojit byla naprosto rozcupována a zadupána do země. Každopádně v květnu jdeme znovu - je to totiž úžasné, tak jsem zvědavá, co potkám tentokrát.

Lucienka_M: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Merida +746/-61

19.2.15 23:04

 

Já byla na Fantomovi v neděli a většina žen se snažila obléct slušně (šaty, sukně, kalhoty + halenka. Občas punčochy do otevřených bot, nevhodná kabelka apod., ale nebudeme úzkoprsí, to byla spíš neznalost), ale bylo tam i pár tragédek a o něco více tragédů (nikoliv neznalost, leč pravá trapná rádoby frajerská ignorance). Závěr - vyberte si prostě něco slušného a a takového, co Vám sluší (možná si i vystačíte s Vaším šatníkem, pokud nechcete investovat. Pokud ano, volte ty jednobarevné). Jo a naprostá většina žen byla v kozačkách.

Lucienka_M: Odpověď mi pomohla, děkuji!

vias +8420/-2384

19.2.15 21:13

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek