Originální lodičky + psaníčko - ano/ne

Vložit odpověď
AnaKarenina

5.3.14 15:11

Ahoj Pekelnice,

co říkáte na set boty/psaníčko z následující akce na slevomatu :

http://www.slevomat.cz/…v-elite-goby?…

dále se mi případně líbí :

http://www.slevomat.cz/…v-elite-goby?…

http://www.slevomat.cz/…v-elite-goby?…

Je to originální nebe, nebo peklo hodné zatracení? Mě na první pohled nadchly, ale bojím se aby to nebylo takové to prvotní nadšení, co se časem změní v opak, takže váhám. Taky vím, že nejsou kožené, ale brala bych je vyloženě jako „boty navíc“ i když je fakt, že za nekožené je cena i po slevě myslím lehce hraniční. Pustili byste chlup kvůli tomu originálnímu designu? A co si myslíte o platformě? Většinou se jim vyhýbám jak čert kříži, přijdou mi hrozně laciné, ale tady asi nějak slepnu a přehlušuje to nadšení z celkového dojmu. Díky předem třeba i za to, že mě „umravníte“ a řeknete, že je to kýč jak bič.

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

tam platforma je obrovská a přes to bych se osobně asi nepřenesla, ale jinak se mi ten design líbí, v kombinaci s něčím neutrálním proč ne.

AnaKarenina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Caralina +10303/-1860

5.3.14 15:23

 

Musím napsat, že chápu to nadšení. Taky se mi moc líbí. Ale nekoupila bych si je, protože ta platforma je až obludně vysoká..

AnaKarenina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Kralicak +1550/-213

5.3.14 15:33

 

Mně se líbí design číslo jedna, u motýlků už si nejsem moc jistá. Nicméně, pokud se platformě jinak vyhýbáte, dost možná byste zaplakala, protože v takových botách už člověk musí umět chodit, aby se nekýval ze strany na stranu. O pohodlí pro nohu ani nemluvím : ) Osobně bych si boty nikdy nekoupila, protože právě díky platformě by pro mě byly naprosto nepoužitelné. A pak ještě zvažte to, že boty ze slevomatu často vypadají o dost lépe na fotce.

AnaKarenina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Amun +17734/-1289

5.3.14 15:58

 

ta platforma je strašně vysoká. to mi absolutně přehlušuje jakékoliv další dojmy ze vzoru na botách a psaníčku.

AnaKarenina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

5.3.14 15:34

 

Kdyby tam nebyla ta platforma, tak bych to možná zvážila.

AnaKarenina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Moir +23896/-3814

5.3.14 15:29

 

Škoda té platformy, jinak je to super.

AnaKarenina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Martini90 +2130/-352

5.3.14 16:56

 

Pokud si na nich nezlomíte během deseti minut nohu, tak to stojí spíš než na ANO/NE na otázkách kam a s čím, že to budete kombinovat. Nejsou to univerzální lodičky vhodné na rande, do divadla i do práce, ale pokud takové máte, netoužíte po nich a chcete investovat do kousku jen na specifické příležitosti, proč ne. Jsou to opravdu boty „navíc“ a nikdo po vás asi ani nechce, abyste měla botník výhradně plný nadčasových a klasických kousků, proč nemít i takovéhle boty. Pekelné mi nepřijdou. Pokud víte na jaké příležitosti a alespoň občas je obujete a nebudou vám jen ležet v botníku, zatímco se na ně budete chodit obdivně koukat a vzdychat, tak si je kupte. :-)

AnaKarenina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aailyyn +8059/-1745

5.3.14 17:29

 

Ne..jsou hodně nápadné a jesltiže jsou na slevomatu, bude je mít víc lidí. O platformě tady byla řeč

AnaKarenina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

dost_bot +24132/-3771

5.3.14 20:10

 

Kdybych neměla zásadu nikdy nekupovat „boty navíc“, už bych je sháněla, moc se mi líbí, hlavně ty s těma jeřabinama nebo co to je. Osobně považuju platformy za pohodlné a líbí se mi, takže s tím bych problém neměla.

+/-

6.3.14 14:17

 

Jé, já bych je brala okamžitě. Platformy jsem nosívala před cca dvaceti lety, když byly chvíli v módě, a miluju je. Pro mě mají spoustu výhod - například fakticky sníží opticky vysoký podpatek, takže jsou boty ve výsledku pohodlnější. V případě platformy jednobarevné taky sníží poškození boty třeba od hran dlažebních kostek (tady bude ale platforma pravděpodobně potahovaná, takže to bude opačný případ). Člověk se na nich musí naučit chodit, ale chce to jen zvyk - takže pokud neměříte ke dvěma metrům, směle do toho. Hlavně s tou broskvoňovou snítkou jsou jedinečné, ale i ty ostatní stojí za to.

AnaKarenina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Evženie +2337/-330

6.3.14 21:18

 

Mně se líbí všechny, ve výsledku půjde o to, s čím je zkombinujete.
Jestli nejste zvyklá na platformu, dobře si to rozmyslete. Já se na tom naučila chodit za pár hodin, ale mám kamarádky, které se při zkoušení takových bot kývou ze strany na stranu, zachytávají se věcí a bojí se, že se co zřítí k zemi.

AnaKarenina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

SilverAin +196/-37

5.3.14 16:31

 

Jako milovník platforem, kterému se jiné lodičky snad ani nelíbí, říkám ano. Ty první jsou úžasný, kdybych nevěděla, za co utrácet, šla bych do nich.
Co se chůze týče, nikdy mi nepřišlo, že se v takových botách hůře chodí. Naopak si člověk kvůli platformám může dovolit vyšší podpatky.
Je mi jasné, že můj názor vám asi moc nepomůže, protože je příliš subjektivní a zaujatý, ale jestli se vám líbí a umíte si představit situaci a kombinaci, ve kterých by se vyjímaly, proč ne…

AnaKarenina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Vroony +487/-215

6.3.14 20:05

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek